align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj 2019/20 - MLADINCI
  Zapisnik: 1. krog 12.09.19
   TEKMA: Šobec Lesce - SIJ Acroni Jesenice 3 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Črček Andraž (V)
  2  Čebašek Rok (K)
  3  Janc Matija
  4  Flajs Gašper
  5  Stare Lenart
  6  Kolenc Miha
  7  Valjavec Enej
  8  Cvikl Miha
  9  Potočnik Matija
  10  Malivojević Aleksander
  11  Tomažič Rok
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Malik (V)
  2  Lemeš Alen
  4  Podgoršek Aljaž
  8  Medja Mark
  9  Talić Eldar
  10  Mitrić Stefan (K)
  11  Živanović Igor
  14  Krajnović Admir
  16  Perović Filip
  17  Čampara Ajdin
  19  Nikše Nik
  Rezervni igralci
  12  Pivk Luka (V)
  13  Markič Kristjan
  14  Miličić Eržen Nejc
  15  Notersberg Tim
  16  Fister Maks
  Rezervni igralci
  6  Kunčič Benjamin
  7  Petrović Patrik
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   SIJ Acroni Jesenice
   Đorđeski Vojislav
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 7 - Valjavec Enej (39')
   2 : 0 11 - Tomažič Rok (45')
   3 : 1 7 - Valjavec Enej (85')
   SIJ Acroni Jesenice
   2 : 1 7 - Petrović Patrik (78')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    7 - Valjavec Enej (82')
   SIJ Acroni Jesenice
    2 - Lemeš Alen (40')
    9 - Talić Eldar (63')
    6 - Kunčič Benjamin (69')
    8 - Medja Mark (86')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Fister Maks
       11 - Tomažič Rok
  59'     15 - Notersberg Tim
       6 - Kolenc Miha
  59'     14 - Miličić Eržen Nejc
       10 - Malivojević Aleksander
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  54'     6 - Kunčič Benjamin
       2 - Lemeš Alen
  70'     7 - Petrović Patrik
       17 - Čampara Ajdin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan