align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj 2019/20 - MLADINCI
  Zapisnik: 1. krog 12.09.19
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Bled-Naklo 2 : 3 (1 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Bukovec Matic
   2. pomočnik: Arvaj Martin
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  3  Merlin Gašper
  4  Vesel Matic
  7  Knific Aljaž
  8  Terplan Žan
  9  Šunkar Luka (K)
  10  Gorjanc Lovro
  11  Debeljak Jan
  12  Žumer Martin (V)
  15  Markelj Jan
  17  Perko Filip
  19  Markelj Žan
   Bled-Naklo
Priimek in ime
  1  Mikič Denis (V)
  3  Gregorič Jakob
  4  Ažman Mark
  6  Thaler Matevž
  7  Kramar Matija
  8  Ćosić Luka
  10  Majnik Miha (K)
  11  Krasniqi Flamur
  17  Novak Dominik Vid
  21  Neković Annan
  22  Arh Martin
  Rezervni igralci
  2  Mohorič Rok Robert
  6  Jelovčan Luka
  14  Kmetič Žiga
  16  Beton Nejc
  18  Gartner Žiga
  20  Sajovic Domen
  Rezervni igralci
  2  Kovačevič Aljoša
  9  Krašovec Sebastjan
  12  Meglič Jan
  13  Aljančič Domen
  14  Ambrožič Nejc
  15  Frbežar Nik
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Bled-Naklo
   Markelj David
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 9 - Šunkar Luka (27') 11m
   2 : 0 9 - Šunkar Luka (51')
   Bled-Naklo
   2 : 1 17 - Novak Dominik Vid (53')
   2 : 2 10 - Majnik Miha (70')
   2 : 3 10 - Majnik Miha (75')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
   Bled-Naklo
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Bled-Naklo
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Mohorič Rok Robert
       11 - Debeljak Jan
  69'     20 - Sajovic Domen
       3 - Merlin Gašper
  69'     18 - Gartner Žiga
       15 - Markelj Jan
  85'     16 - Beton Nejc
       10 - Gorjanc Lovro
  90'     14 - Kmetič Žiga
       19 - Markelj Žan
   Bled-Naklo
  Minuta  Igralec
  58'     2 - Kovačevič Aljoša
       4 - Ažman Mark
  65'     14 - Ambrožič Nejc
       11 - Krasniqi Flamur
  77'     9 - Krašovec Sebastjan
       17 - Novak Dominik Vid
  84'     15 - Frbežar Nik
       8 - Ćosić Luka
  90'     13 - Aljančič Domen
       7 - Kramar Matija
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan