align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj 2019/20 - MLADINCI
  Zapisnik: 2. krog 26.09.19
   TEKMA: Šenčur - Žiri 5 : 1 (4 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Arvaj Martin
   2. pomočnik: Gregorc Jan
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Podrepšek Žiga (V)
  2  Jamnik Matevž
  3  Egart Juš
  4  Ajdovec Nejc
  5  Klarić Mateo
  6  Jamšek Rok
  7  Rihtar Grega
  8  Maksimović Dejan
  9  Hvasti Luka (K)
  10  Jamšek Blaž
  11  Štern Dominik
   Žiri
Priimek in ime
  1  Lapajne Tine (V)
  2  Frelih Matija
  4  Štucin Aljaž
  6  Košir Lovro
  7  Šifrar Ali
  9  Medic Aleksi Mikael
  11  Šifrar Tjaš (K)
  13  Peternelj Leander Oskar
  14  Gartnar Filip
  16  Peternelj Maks
  18  Pintar Aljaž
  Rezervni igralci
  12  Babnik Miha (V)
  13  Perpar Zupan Nik
  14  Džafić Din
  15  Resman Jakob
  16  Verbič Gregor
  17  Zadravec Tim
  Rezervni igralci
  0  Vehar Menegatti Lovro
  3  Jereb Luka
  8  Kramperšek Tine
   TRENER
   Šenčur
   Nišandžić Dejan
   Žiri
   Koblar Darjo
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 7 - Rihtar Grega (15')
   2 : 0 9 - Hvasti Luka (26')
   3 : 0 2 - Jamnik Matevž (39')
   4 : 0 11 - Štern Dominik (45')
   5 : 1 17 - Zadravec Tim (69')
   Žiri
   4 : 1 2 - Frelih Matija (52')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    17 - Zadravec Tim (47')
   Žiri
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Žiri
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Perpar Zupan Nik
       9 - Hvasti Luka
  46'     14 - Džafić Din
       5 - Klarić Mateo
  46'     15 - Resman Jakob
       7 - Rihtar Grega
  46'     16 - Verbič Gregor
       8 - Maksimović Dejan
  46'     17 - Zadravec Tim
       10 - Jamšek Blaž
   Žiri
  Minuta  Igralec
  53'     0 - Vehar Menegatti Lovro
       2 - Frelih Matija
  65'     3 - Jereb Luka
       13 - Peternelj Leander Oskar
  79'     8 - Kramperšek Tine
       9 - Medic Aleksi Mikael
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan