align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj 2019/20 - MLADINCI
  Zapisnik: 2. krog 26.09.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Sava Kranj 6 : 8 (0 : 1)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Celjer Tilen
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Žorž Maks (V)
  3  Dolenc Tilen
  5  Gruden Nik
  6  Bizant Žiga
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  10  Pipp Jan
  11  Trdina Jaka
  15  Japić Dino (K)
  16  Vrečič Tim
  17  Kimovec Maj
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  3  Petkovski Petar
  5  Tirović Benjamin
  6  Ziberi Arif
  7  Bojić Igor
  8  Peterka Maj (K)
  10  Ćosić Igor
  11  Damjanović Miralem
  15  Zupan Gal
  17  Remic Jure
  20  Mohorič Aleš
  Rezervni igralci
  2  Debeljak Žiga
  9  Šantl Tristan
  18  Lesar Matic
  19  Bernik Bine
  45  Todić Uroš
  Rezervni igralci
  4  Elkasović Alen
  12  Bajrović Ilhan
  16  Jeram Žan
  19  Isufi Edonis
  21  Tadina Miha
  22  Vasič Aljoša
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Sava Kranj
   Ušlakar David
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 9 - Šantl Tristan (52') 11m
   2 : 1 9 - Šantl Tristan (55')
   3 : 3 19 - Bernik Bine (83')
   4 : 4 9 - Šantl Tristan (95')
   5 : 5 8 - Guzelj Žiga (96') 11m
   6 : 6 7 - Bajt Maj (96') 11m
    19 - Bernik Bine (96') 11m
    1 - Žorž Maks (96') 11m
   Sava Kranj
   0 : 1 17 - Remic Jure (36')
   2 : 2 20 - Mohorič Aleš (68')
   2 : 3 3 - Petkovski Petar (69')
   3 : 4 19 - Isufi Edonis (90')
   4 : 5 17 - Remic Jure (96') 11m
   5 : 6 10 - Ćosić Igor (96') 11m
   6 : 7 20 - Mohorič Aleš (96') 11m
   6 : 8 5 - Tirović Benjamin (96') 11m
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    11 - Trdina Jaka (30')
    10 - Pipp Jan (38')
    5 - Gruden Nik (42')
    9 - Šantl Tristan (83')
   Sava Kranj
    20 - Mohorič Aleš (56')
    11 - Damjanović Miralem (65')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
    11 - Trdina Jaka (48')
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Šantl Tristan
       17 - Kimovec Maj
  46'     19 - Bernik Bine
       6 - Bizant Žiga
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  30'     21 - Tadina Miha
       15 - Zupan Gal
  70'     19 - Isufi Edonis
       6 - Ziberi Arif
  80'     22 - Vasič Aljoša
       11 - Damjanović Miralem
  92'     16 - Jeram Žan
       7 - Bojić Igor
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan