align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 17.08.19
   TEKMA: Bled Hirter - Brinje Grosuplje 0 : 6 (0 : 3)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 200
   Glavni sodnik Halilović Denis
   1. pomočnik: Plavše Timotej
   2. pomočnik: Gajić Tomislav
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  7  Potočnik Domen
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  11  Pašić Armin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav (K)
  18  Grilc Marko
  20  Djukić Darko
  21  Križaj Nejc
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Hribar Matevž
  6  Škerl Filip
  9  Rexhepi Florgent
  11  Cimerman Jaka
  15  Koler Nejc
  16  Klančnik Domen
  19  Šporar Rok
  20  Boh Denis (K)
  21  Einsiedler Andraž
  Rezervni igralci
  1  Mikič Denis (V)
  3  Ristić Stefan
  5  Gaberšček Boštjan
  6  Kamšek Izidor Erazem
  14  Wolhar Jan
  15  Majnik Miha
  16  Vukić Aleks
  Rezervni igralci
  5  Božič Maj
  8  Mahič Al
  10  Povh Matic
  13  Strajnar Nal
  14  Debeljak Jan
  17  Tomšič Kevin
  18  Šabić Damis
   TRENER
   Bled Hirter
   Kajtazovič Jaka
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   STRELCI
   Bled Hirter
   Brinje Grosuplje
   0 : 1 9 - Rexhepi Florgent (22')
   0 : 2 21 - Einsiedler Andraž (28')
   0 : 3 9 - Rexhepi Florgent (43')
   0 : 4 11 - Cimerman Jaka (53')
   0 : 5 6 - Škerl Filip (67')
   0 : 6 8 - Mahič Al (85')
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
    21 - Križaj Nejc (75')
    15 - Majnik Miha (77')
   Brinje Grosuplje
    19 - Šporar Rok (66')
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   Brinje Grosuplje
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  57'     5 - Gaberšček Boštjan
       8 - Ambrožič Nejc
  57'     6 - Kamšek Izidor Erazem
       10 - Čamdžić Ermin
  63'     15 - Majnik Miha
       11 - Pašić Armin
  63'     16 - Vukić Aleks
       7 - Potočnik Domen
  63'     14 - Wolhar Jan
       9 - Remškar Moreno
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  54'     5 - Božič Maj
       11 - Cimerman Jaka
  61'     14 - Debeljak Jan
       21 - Einsiedler Andraž
  61'     10 - Povh Matic
       9 - Rexhepi Florgent
  70'     8 - Mahič Al
       6 - Škerl Filip
  70'     18 - Šabić Damis
       16 - Klančnik Domen
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan