align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 17.08.19
   TEKMA: Adria - Kočevje 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Miren - Igrišče Pri Štantu Miren    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Jerman Danijel
   1. pomočnik: Benko Danijel
   2. pomočnik: Olenik Alen
   Delegat: Stančin Marko
   POSTAVI
   Adria
Priimek in ime
  1  Bon Enrico (V)
  3  Hlede Tine
  4  Umek Klemen
  8  Kompara Matija
  10  Bragato Luka
  11  Komel Vili
  14  Batič Jakob
  15  Sirach Giacomo
  16  Torkar Miha
  19  Klepac Boštjan
  22  Godnič Matej (K)
   Kočevje
Priimek in ime
  2  Vesel David
  5  Janeš Nik
  6  Hočevar Gal (K)
  7  Založnik Luka
  8  Hodžić Anel
  10  Babić Miha
  12  Goričar Vid (V)
  13  Milović Dejan
  15  Pavlovič Nejc
  24  Malnar Luka
  27  Grahovac Dragan
  Rezervni igralci
  2  Masten Nik
  7  Sirk Miha
  9  Žibernik Deni
  12  Zanier Anej (V)
  17  Černe Luka
  18  Pavlin Rok
  21  Krševan Matic
  Rezervni igralci
  4  Kunstelj Gaj
  9  Hočevar Maj
  11  Grošić Elmas
  20  Letig Luka
  23  Vidmar Peter
  29  Majcen Žiga
   TRENER
   Adria
   Kristančič Mitja
   Kočevje
   Fartek Saša
   STRELCI
   Adria
   1 : 0 3 - Hlede Tine (4') 11m
   Kočevje
   1 : 1 10 - Babić Miha (58')
   OPOMINJANI
   Adria
    11 - Komel Vili (22')
    19 - Klepac Boštjan (47')
    17 - Černe Luka (80')
    3 - Hlede Tine (86')
   Kočevje
    13 - Milović Dejan (66')
    27 - Grahovac Dragan (72')
    5 - Janeš Nik (86')
    7 - Založnik Luka (90')
   IZKLJUČENI
   Adria
   Kočevje
   MENJAVE
   Adria
  Minuta  Igralec
  63'     2 - Masten Nik
       16 - Torkar Miha
  63'     17 - Černe Luka
       10 - Bragato Luka
  76'     7 - Sirk Miha
       11 - Komel Vili
  90'     18 - Pavlin Rok
       19 - Klepac Boštjan
   Kočevje
  Minuta  Igralec
  65'     9 - Hočevar Maj
       15 - Pavlovič Nejc
  90'     11 - Grošić Elmas
       2 - Vesel David
  90'     29 - Majcen Žiga
       8 - Hodžić Anel
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan