align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 17.08.19
   TEKMA: Tinex Šenčur - TKK Tolmin 2 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Kovačič Darjan
   1. pomočnik: Majhen Matija
   2. pomočnik: Zidar Blaž
   Delegat: Ponikvar Janko
   POSTAVI
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  2  Dedić David
  3  Parežanin Uroš
  5  Tramte Tine
  6  Lipovec Luka
  8  Dolžan Rok
  10  Iglič Anže
  11  Kokalj Samo (K)
  12  Vrečič Lenart (V)
  13  Jogić Ervin
  14  Repnik Gašper
  17  Gvardjančič Jernej
   TKK Tolmin
Priimek in ime
  1  Mavrič Matej (V)
  2  Kutin Tim
  4  Šturm Jani
  5  Zornik Tine (K)
  6  Rakušček Danjel
  10  Kravanja Tine
  11  Lesjak Sebastian
  13  Šuligoj Matija
  17  Kumer Nejc
  20  Debenjak Grega
  21  Perše Dani
  Rezervni igralci
  1  Gromilič Dino (V)
  7  Čarman Djuran Simon
  9  Burgar Dejan
  15  Šmid Klavdij
  16  Kačar Miha
  20  Sanković Luka
  21  Ivanuša David
  Rezervni igralci
  12  Konec Jaka (V)
  16  Dowlin Bruce Allen
  19  Rutar Uroš
  22  Lapanja Jaka
  23  Kutin Nik
   TRENER
   Tinex Šenčur
   Levstek Ivo
   TKK Tolmin
   Kragelj Jan
   STRELCI
   Tinex Šenčur
   1 : 0 3 - Parežanin Uroš (28')
   2 : 2 11 - Kokalj Samo (71') 11m
   TKK Tolmin
   1 : 1 10 - Kravanja Tine (31')
   1 : 2 20 - Debenjak Grega (65')
   2 : 3 20 - Debenjak Grega (74')
   OPOMINJANI
   Tinex Šenčur
    5 - Tramte Tine (74')
    3 - Parežanin Uroš (90')
   TKK Tolmin
   IZKLJUČENI
   Tinex Šenčur
   TKK Tolmin
   MENJAVE
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  20'     9 - Burgar Dejan
       10 - Iglič Anže
  74'     21 - Ivanuša David
       13 - Jogić Ervin
  74'     20 - Sanković Luka
       6 - Lipovec Luka
   TKK Tolmin
  Minuta  Igralec
  80'     16 - Dowlin Bruce Allen
       2 - Kutin Tim
  92'     22 - Lapanja Jaka
       10 - Kravanja Tine
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan