align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 24.08.19
   TEKMA: Elta Izola - Svoboda Ljubljana 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Izola - Mestni stadion Izola    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Mihelič Niko
   1. pomočnik: Mileta Lovro
   2. pomočnik: Barovič Nejc
   Delegat: Kokolj Andrej
   POSTAVI
   Elta Izola
Priimek in ime
  2  Topić Marko
  3  Vežnaver Simon
  4  Pletikos Chris (K)
  5  Terčič Andrej
  6  Mingotti Lucas
  7  Klarić Mark
  8  Žitko Jure
  9  Golja Aljaž
  10  Ribič Žan
  11  Jerman Jan
  12  Počkaj Anže (V)
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  1  Lalić Goran (V)
  2  Ibranović Dino
  3  Raspashkovski Vasko
  4  Džafič Alen
  7  Šajn Marko
  8  Đokić Aleksandar (K)
  10  Dindič Jasmin
  11  Judež Klemen
  14  Štrancar Klemen
  17  Ivanovski Miran
  18  Cimprič Gašper
  Rezervni igralci
  1  Jugovac Gašper (V)
  13  Gavrić Aleksandar
  14  Vašl Scott
  15  Zugan Edi
  16  Zajec David
  18  Koščak Jan
  19  Marc Gregor
  Rezervni igralci
  9  Pavić Vanja
  13  Primožič Ambrož
  15  Ahmetaj Valmir
  16  Keškič Jasmin
  32  Krošelj Izidor (V)
   TRENER
   Elta Izola
   Počkaj Damjan
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   STRELCI
   Elta Izola
   1 : 1 11 - Jerman Jan (35')
   Svoboda Ljubljana
   0 : 1 8 - Đokić Aleksandar (6')
   OPOMINJANI
   Elta Izola
    2 - Topić Marko (31')
   Svoboda Ljubljana
    11 - Judež Klemen (7')
    18 - Cimprič Gašper (77')
   IZKLJUČENI
   Elta Izola
   Svoboda Ljubljana
   MENJAVE
   Elta Izola
  Minuta  Igralec
  63'     13 - Gavrić Aleksandar
       7 - Klarić Mark
  70'     19 - Marc Gregor
       11 - Jerman Jan
  90'     16 - Zajec David
       9 - Golja Aljaž
  90'     15 - Zugan Edi
       10 - Ribič Žan
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  63'     13 - Primožič Ambrož
       11 - Judež Klemen
  73'     16 - Keškič Jasmin
       14 - Štrancar Klemen
  89'     9 - Pavić Vanja
       17 - Ivanovski Miran
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan