align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 25.08.19
   TEKMA: Fama Vipava - Tinex Šenčur 2 : 4 (2 : 1)
   Kraj: Vipava - Stadion Ob Beli Vipava    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Kos Blaž
   1. pomočnik: Čiča Miodrag
   2. pomočnik: Kurtušič Igor
   Delegat: Komel Bogdan
   POSTAVI
   Fama Vipava
Priimek in ime
  1  Bajc Izak (V)
  3  Sluga Klemen
  4  Bratina Matic
  6  Žižek Maxi Leon
  7  Keranović Alen
  8  Kandare Jure (K)
  10  Nešković Jani
  11  Vuga Deni
  13  Kodelja Enej
  14  Panič Nardin Jakob
  17  Tutuš Branko
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  3  Kačar Miha
  5  Tramte Tine
  6  Lipovec Luka
  8  Dolžan Rok (K)
  9  Burgar Dejan
  11  Kokalj Samo
  12  Vrečič Lenart (V)
  13  Jogić Ervin
  14  Repnik Gašper
  17  Gvardjančič Jernej
  19  Parežanin Uroš
  Rezervni igralci
  2  Salanović Edvin
  5  Trošt Miha
  9  Leban Tilen
  12  Nešković Sašo (V)
  16  Jamšek Sebastjan
  18  Bajc Luka
  20  Krečič Erik
  Rezervni igralci
  2  Dedić David
  4  Cvitkovič Nejc
  10  Markič Luka
  15  Šmid Klavdij
  16  Ribnikar Gal
  18  Šink Luka
  21  Ivanuša David
   TRENER
   Fama Vipava
   Mulahmetović Šefik
   Tinex Šenčur
   Levstek Ivo
   STRELCI
   Fama Vipava
   1 : 0 17 - Tutuš Branko (14')
   2 : 1 7 - Keranović Alen (37')
   Tinex Šenčur
   1 : 1 19 - Parežanin Uroš (16')
   2 : 2 11 - Kokalj Samo (56') 11m
   2 : 3 13 - Jogić Ervin (60')
   2 : 4 8 - Dolžan Rok (79')
   OPOMINJANI
   Fama Vipava
    4 - Bratina Matic (5')
   Tinex Šenčur
    11 - Kokalj Samo (54')
    16 - Ribnikar Gal (86')
   IZKLJUČENI
   Fama Vipava
   Tinex Šenčur
   MENJAVE
   Fama Vipava
  Minuta  Igralec
  65'     16 - Jamšek Sebastjan
       4 - Bratina Matic
  65'     9 - Leban Tilen
       6 - Žižek Maxi Leon
  72'     20 - Krečič Erik
       17 - Tutuš Branko
  84'     2 - Salanović Edvin
       13 - Kodelja Enej
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  62'     10 - Markič Luka
       6 - Lipovec Luka
  80'     16 - Ribnikar Gal
       11 - Kokalj Samo
  80'     21 - Ivanuša David
       9 - Burgar Dejan
  84'     15 - Šmid Klavdij
       5 - Tramte Tine
  84'     4 - Cvitkovič Nejc
       13 - Jogić Ervin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan