align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 30.08.19
   TEKMA: Svoboda Ljubljana - TKK Tolmin 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Bohinc Urban
   2. pomočnik: Antolič Jean
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  2  Cimprič Gašper
  3  Raspashkovski Vasko
  4  Džafič Alen
  7  Šajn Marko
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel (K)
  10  Dindič Jasmin
  11  Judež Klemen
  13  Ibranović Dino
  20  Ivanovski Miran
  99  Lalić Goran (V)
   TKK Tolmin
Priimek in ime
  1  Mavrič Matej (V)
  2  Kutin Tim
  3  Kos Gregor
  4  Šturm Jani
  6  Rakušček Danjel (K)
  8  Kavčič Bine
  10  Kravanja Tine
  13  Šuligoj Matija
  17  Kumer Nejc
  20  Debenjak Grega
  21  Perše Dani
  Rezervni igralci
  5  Pavić Vanja
  12  Krošelj Izidor (V)
  14  Štrancar Klemen
  15  Stanković Ilija
  16  Ahmetaj Valmir
  17  Primožič Ambrož
  18  Keškič Jasmin
  Rezervni igralci
  11  Lesjak Sebastian
  12  Konec Jaka (V)
  15  Kucalović Boban
  16  Dowlin Bruce Allen
  22  Lapanja Jaka
   TRENER
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   TKK Tolmin
   Kragelj Jan
   STRELCI
   Svoboda Ljubljana
   1 : 0 8 - Đokić Aleksandar (2')
   2 : 2 8 - Đokić Aleksandar (61') 11m
   TKK Tolmin
   1 : 1 20 - Debenjak Grega (34')
   1 : 2 11 - Lesjak Sebastian (49')
   OPOMINJANI
   Svoboda Ljubljana
    10 - Dindič Jasmin (7')
    11 - Judež Klemen (28')
    7 - Šajn Marko (67')
   TKK Tolmin
    21 - Perše Dani (11')
    13 - Šuligoj Matija (21')
   IZKLJUČENI
   Svoboda Ljubljana
   TKK Tolmin
    21 - Perše Dani (71')
   MENJAVE
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Štrancar Klemen
       11 - Judež Klemen
  59'     15 - Stanković Ilija
       20 - Ivanovski Miran
   TKK Tolmin
  Minuta  Igralec
  30'     11 - Lesjak Sebastian
       10 - Kravanja Tine
  67'     15 - Kucalović Boban
       6 - Rakušček Danjel
  83'     16 - Dowlin Bruce Allen
       2 - Kutin Tim
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan