align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 31.08.19
   TEKMA: Sava Kranj - Elta Izola 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Kovačič Darjan
   1. pomočnik: Kurtušič Igor
   2. pomočnik: Kočica Jernej Jan
   Delegat: Kresnik Dejan
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Kreger Arnold (V)
  3  Bodiroža Aleksandar
  4  Zukanovič Jure
  5  Bojić Momir
  7  Nosan Matija
  9  Idrizi Tim
  10  Iličič Luka
  11  Zajc Erazem
  13  Cankar Anže
  21  Kopač Matic
  36  Dojčinović Vladimir (K)
   Elta Izola
Priimek in ime
  1  Počkaj Anže (V)
  2  Zajec David
  3  Vežnaver Simon
  4  Terčič Andrej
  5  Radovanović Blažo
  6  Zugan Edi
  7  Golja Aljaž
  8  Pletikos Chris (K)
  9  Gavrić Aleksandar
  10  Mingotti Lucas
  11  Udovič Alen
  Rezervni igralci
  14  Rant Luka
  15  Anžič Žak
  17  Kondić Stefan
  20  Križnar Nejc
  23  Nunar Matevž
  27  Babić Josip
  33  Križaj Jure
  Rezervni igralci
  12  Pejakić Davor (V)
  13  Vašl Scott
  14  Bordon Aleks
  16  Jerman Jan
  18  Popovič Nik
  19  Šavle Patrik
  20  Žitko Jure
   TRENER
   Sava Kranj
   Elta Izola
   Počkaj Damjan
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 10 - Iličič Luka (10')
   2 : 0 13 - Cankar Anže (67')
   3 : 0 21 - Kopač Matic (85')
   Elta Izola
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    10 - Iličič Luka (44')
   Elta Izola
    2 - Zajec David (81')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Elta Izola
    4 - Terčič Andrej (38')
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  64'     33 - Križaj Jure
       7 - Nosan Matija
  74'     23 - Nunar Matevž
       5 - Bojić Momir
  74'     27 - Babić Josip
       9 - Idrizi Tim
  78'     15 - Anžič Žak
       13 - Cankar Anže
  78'     17 - Kondić Stefan
       11 - Zajc Erazem
   Elta Izola
  Minuta  Igralec
  39'     14 - Bordon Aleks
       7 - Golja Aljaž
  46'     19 - Šavle Patrik
       11 - Udovič Alen
  68'     13 - Vašl Scott
       19 - Šavle Patrik
  78'     16 - Jerman Jan
       3 - Vežnaver Simon
  78'     18 - Popovič Nik
       9 - Gavrić Aleksandar
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan