align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 31.08.19
   TEKMA: Tinex Šenčur - Kočevje 5 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Bensa Uroš
   2. pomočnik: Jug Tadej
   Delegat: Kopač Borut
   POSTAVI
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  3  Parežanin Uroš
  5  Tramte Tine
  6  Lipovec Luka
  8  Dolžan Rok (K)
  9  Burgar Dejan
  10  Markič Luka
  11  Kokalj Samo
  12  Vrečič Lenart (V)
  13  Jogić Ervin
  17  Gvardjančič Jernej
  19  Kačar Miha
   Kočevje
Priimek in ime
  1  Goričar Vid (V)
  2  Vesel David
  5  Janeš Nik
  6  Hočevar Gal (K)
  7  Založnik Luka
  8  Hodžić Anel
  10  Babić Miha
  11  Grošić Elmas
  13  Milović Dejan
  15  Pavlovič Nejc
  24  Malnar Luka
  Rezervni igralci
  1  Gromilič Dino (V)
  2  Dedić David
  15  Čarman Djuran Simon
  18  Šink Luka
  20  Sanković Luka
  21  Fende Gašper
  Rezervni igralci
  4  Pajnič Žan
  9  Hočevar Maj
  12  Krivdić Emir (V)
  20  Letig Luka
  23  Vidmar Peter
  27  Majcen Žiga
   TRENER
   Tinex Šenčur
   Levstek Ivo
   Kočevje
   Fartek Saša
   STRELCI
   Tinex Šenčur
   1 : 0 3 - Parežanin Uroš (32')
   2 : 0 3 - Parežanin Uroš (45')
   3 : 0 5 - Tramte Tine (67')
   4 : 0 11 - Kokalj Samo (77')
   5 : 0 13 - Jogić Ervin (92') 11m
   Kočevje
   OPOMINJANI
   Tinex Šenčur
    6 - Lipovec Luka (24')
   Kočevje
    11 - Grošić Elmas (13')
    6 - Hočevar Gal (58')
   IZKLJUČENI
   Tinex Šenčur
   Kočevje
   MENJAVE
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  57'     2 - Dedić David
       19 - Kačar Miha
  71'     21 - Fende Gašper
       6 - Lipovec Luka
  71'     18 - Šink Luka
       10 - Markič Luka
  79'     15 - Čarman Djuran Simon
       8 - Dolžan Rok
  79'     20 - Sanković Luka
       11 - Kokalj Samo
   Kočevje
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Hočevar Maj
       7 - Založnik Luka
  80'     4 - Pajnič Žan
       11 - Grošić Elmas
  87'     20 - Letig Luka
       15 - Pavlovič Nejc
  87'     27 - Majcen Žiga
       6 - Hočevar Gal
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan