align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 01.09.19
   TEKMA: Adria - Bled Hirter 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Miren - Igrišče Pri Štantu Miren    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Antič Mihael
   1. pomočnik: Cerovac Daniel
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Zebec Srečko
   POSTAVI
   Adria
Priimek in ime
  1  Radikon Matija (V)
  2  Masten Nik
  3  Hlede Tine
  4  Umek Klemen
  8  Kompara Matija
  10  Bragato Luka
  14  Batič Jakob
  15  Sirach Giacomo
  16  Torkar Miha
  19  Klepac Boštjan
  22  Godnič Matej (K)
   Bled Hirter
Priimek in ime
  1  Ambrožič Jakob (V)
  7  Potočnik Domen
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  11  Pašić Armin
  13  Stanko Ladislav (K)
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
  20  Djukić Darko
  21  Križaj Nejc
  Rezervni igralci
  5  Pavletič Erik
  9  Žibernik Deni
  11  Komel Vili
  12  Bon Enrico (V)
  17  Černe Luka
  18  Pavlin Rok
  21  Krševan Matic
  Rezervni igralci
  3  Ristić Stefan
  6  Kamšek Izidor Erazem
  12  Škrjanec Anže (V)
  14  Wolhar Jan
   TRENER
   Adria
   Kristančič Mitja
   Bled Hirter
   Kajtazovič Jaka
   STRELCI
   Adria
   1 : 0 10 - Bragato Luka (17')
   Bled Hirter
   1 : 1 10 - Čamdžić Ermin (27')
   1 : 2 13 - Stanko Ladislav (60')
   OPOMINJANI
   Adria
    10 - Bragato Luka (59')
    2 - Masten Nik (76')
    16 - Torkar Miha (78')
   Bled Hirter
    11 - Pašić Armin (54')
    20 - Djukić Darko (66')
   IZKLJUČENI
   Adria
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Adria
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Komel Vili
       14 - Batič Jakob
  59'     18 - Pavlin Rok
       19 - Klepac Boštjan
  88'     9 - Žibernik Deni
       15 - Sirach Giacomo
  88'     17 - Černe Luka
       10 - Bragato Luka
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  77'     6 - Kamšek Izidor Erazem
       9 - Remškar Moreno
  85'     14 - Wolhar Jan
       10 - Čamdžić Ermin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan