align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 06.09.19
   TEKMA: Kočevje - Ilirija 1911 2 : 5 (1 : 4)
   Kraj: Kočevje - Stadion Gaj Kočevje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Štrajhar Primož
   Delegat: Kranjec Sandi
   POSTAVI
   Kočevje
Priimek in ime
  2  Vesel David
  5  Janeš Nik
  6  Hočevar Gal (K)
  8  Hodžić Anel
  9  Hočevar Maj
  10  Babić Miha
  11  Grošić Elmas
  12  Goričar Vid (V)
  13  Milović Dejan
  15  Pavlovič Nejc
  29  Grahovac Dragan
   Ilirija 1911
Priimek in ime
  1  Lapuh Brin (V)
  2  Peklar Domen
  5  Tavčar Aljaž
  6  Gutić Din
  8  Čufurovič Aldin
  10  Corn Jaka (K)
  13  Oduh Simon Abutu
  15  Žibert Lan
  17  Zupančič Simon
  19  Strajnar Nejc
  21  Bosnić Kenen
  Rezervni igralci
  4  Pajnič Žan
  20  Letig Luka
  23  Vidmar Peter
  27  Majcen Žiga
  31  Robida Domen
  Rezervni igralci
  3  Latinčič Marko
  4  Mahić Dino
  9  Kosi Anže
  11  Veselaj Getuar
  14  Kovačevič Kristjan
  18  Zrimšek Jure
  22  Humar Žan
   TRENER
   Kočevje
   Fartek Saša
   Ilirija 1911
   Jermol Borut
   STRELCI
   Kočevje
   1 : 3 15 - Pavlovič Nejc (38')
   2 : 4 2 - Vesel David (83')
   Ilirija 1911
   0 : 1 13 - Oduh Simon Abutu (13')
   0 : 2 5 - Tavčar Aljaž (17')
   0 : 3 21 - Bosnić Kenen (33')
   1 : 4 15 - Žibert Lan (39')
   2 : 5 10 - Corn Jaka (91') 11m
   OPOMINJANI
   Kočevje
    6 - Hočevar Gal (70')
   Ilirija 1911
    3 - Latinčič Marko (76')
   IZKLJUČENI
   Kočevje
   Ilirija 1911
   MENJAVE
   Kočevje
  Minuta  Igralec
  75'     4 - Pajnič Žan
       5 - Janeš Nik
  81'     27 - Majcen Žiga
       11 - Grošić Elmas
  89'     20 - Letig Luka
       29 - Grahovac Dragan
   Ilirija 1911
  Minuta  Igralec
  66'     14 - Kovačevič Kristjan
       8 - Čufurovič Aldin
  66'     3 - Latinčič Marko
       2 - Peklar Domen
  66'     4 - Mahić Dino
       19 - Strajnar Nejc
  76'     11 - Veselaj Getuar
       13 - Oduh Simon Abutu
  81'     22 - Humar Žan
       17 - Zupančič Simon
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan