align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 07.09.19
   TEKMA: TKK Tolmin - Sava Kranj 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Tolmin - Športni park Brajda, Tolmin    Gledalcev: 200
   Glavni sodnik Sagrković Asmir
   1. pomočnik: Čiča Miodrag
   2. pomočnik: Frece Tine
   Delegat: Komel Otmar
   POSTAVI
   TKK Tolmin
Priimek in ime
  1  Mavrič Matej (V)
  3  Kos Gregor
  4  Šturm Jani
  5  Zornik Tine (K)
  6  Rakušček Danjel
  8  Kavčič Bine
  11  Lesjak Sebastian
  13  Šuligoj Matija
  16  Dowlin Bruce Allen
  17  Kumer Nejc
  20  Debenjak Grega
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Bodiroža Aleksandar
  4  Zukanovič Jure
  5  Bojić Momir
  7  Nosan Matija
  9  Idrizi Tim
  10  Iličič Luka
  11  Zajc Erazem
  12  Kreger Arnold (V)
  13  Cankar Anže
  21  Kopač Matic
  36  Dojčinović Vladimir (K)
  Rezervni igralci
  2  Leban Aljaž
  10  Jarc Klemen
  12  Konec Jaka (V)
  14  Muznik Miha
  18  Rutar Luka
  19  Rutar Uroš
  Rezervni igralci
  1  Rakovič Jan (V)
  14  Nunar Matevž
  15  Križnar Nejc
  17  Babić Josip
  22  Anžič Žak
  26  Kondić Stefan
  33  Križaj Jure
   TRENER
   TKK Tolmin
   Kragelj Jan
   Sava Kranj
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   TKK Tolmin
   1 : 0 17 - Kumer Nejc (25')
   2 : 2 20 - Debenjak Grega (70')
   Sava Kranj
   1 : 1 9 - Idrizi Tim (39')
   1 : 2 21 - Kopač Matic (51')
   OPOMINJANI
   TKK Tolmin
    5 - Zornik Tine (48')
    10 - Jarc Klemen (85')
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   TKK Tolmin
   Sava Kranj
   MENJAVE
   TKK Tolmin
  Minuta  Igralec
  80'     10 - Jarc Klemen
       11 - Lesjak Sebastian
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  75'     14 - Nunar Matevž
       5 - Bojić Momir
  80'     33 - Križaj Jure
       13 - Cankar Anže
  80'     17 - Babić Josip
       7 - Nosan Matija
  87'     22 - Anžič Žak
       11 - Zajc Erazem
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan