align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 14.09.19
   TEKMA: Sava Kranj - Fama Vipava 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Nemet Slavko
   1. pomočnik: Kranjc Tomaž
   2. pomočnik: Vrabel Tanja
   Delegat: Avdagić Meho
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Bodiroža Aleksandar
  4  Zukanovič Jure
  5  Bojić Momir
  9  Idrizi Tim
  10  Iličič Luka
  11  Zajc Erazem
  12  Kreger Arnold (V)
  13  Cankar Anže
  21  Kopač Matic
  33  Križaj Jure
  36  Dojčinović Vladimir (K)
   Fama Vipava
Priimek in ime
  1  Želko Gašper (V)
  2  Vuga Deni
  6  Žižek Maxi Leon
  8  Kandare Jure
  9  Leban Tilen (K)
  11  Žižmond Matej
  14  Panič Nardin Jakob
  15  Peršič Aljoša
  16  Jamšek Sebastjan
  17  Tutuš Branko
  18  Kuhar Jaka
  Rezervni igralci
  1  Rakovič Jan
  7  Nosan Matija
  15  Križnar Nejc
  17  Anžič Žak
  20  Kondić Stefan
  23  Nunar Matevž
  43  Ibraimov Đan Doan
  Rezervni igralci
  3  Beltram Luka
  4  Bratina Matic
  5  Trošt Miha
  7  Sever Matic
  10  Božič Domen
  13  Kodelja Enej
  20  Krečič Erik
   TRENER
   Sava Kranj
   Dolinar Aleš
   Fama Vipava
   Mulahmetović Šefik
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 9 - Idrizi Tim (20')
   2 : 0 43 - Ibraimov Đan Doan (68')
   Fama Vipava
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    33 - Križaj Jure (25')
   Fama Vipava
    15 - Peršič Aljoša (2')
    14 - Panič Nardin Jakob (16')
    2 - Vuga Deni (49')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Fama Vipava
    15 - Peršič Aljoša (60')
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  57'     43 - Ibraimov Đan Doan
       11 - Zajc Erazem
  77'     20 - Kondić Stefan
       21 - Kopač Matic
  77'     15 - Križnar Nejc
       9 - Idrizi Tim
  82'     17 - Anžič Žak
       4 - Zukanovič Jure
   Fama Vipava
  Minuta  Igralec
  57'     20 - Krečič Erik
       17 - Tutuš Branko
  57'     10 - Božič Domen
       9 - Leban Tilen
  57'     4 - Bratina Matic
       2 - Vuga Deni
  70'     13 - Kodelja Enej
       16 - Jamšek Sebastjan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan