align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 14.09.19
   TEKMA: Elta Izola - TKK Tolmin 1 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Izola - Mestni stadion Izola    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Matoša Martin
   1. pomočnik: Čiča Miodrag
   2. pomočnik: Brezovar Nejc
   Delegat: Kogej Milan
   POSTAVI
   Elta Izola
Priimek in ime
  1  Počkaj Anže (V)
  2  Topić Marko
  3  Zonta Tadej
  4  Vašl Scott
  5  Terčič Andrej
  6  Pletikos Chris (K)
  7  Mingotti Lucas
  8  Žitko Jure
  9  Rodica Tomaž
  10  Zemljak Matej
  11  Zajec David
   TKK Tolmin
Priimek in ime
  1  Mavrič Matej (V)
  3  Kos Gregor
  4  Šturm Jani
  5  Zornik Tine
  6  Rakušček Danjel
  8  Kavčič Bine
  10  Debenjak Grega
  15  Kucalović Boban (K)
  16  Dowlin Bruce Allen
  17  Kumer Nejc
  22  Lapanja Jaka
  Rezervni igralci
  12  Pejakić Davor (V)
  13  Šavle Patrik
  14  Koščak Jan
  15  Popovič Nik
  16  Ribič Žan
  18  Memić Aldin
  19  Zugan Edi
  Rezervni igralci
  2  Leban Aljaž
  11  Lesjak Sebastian
  12  Konec Jaka (V)
  13  Šuligoj Matija
  14  Muznik Miha
  18  Rutar Luka
  19  Rutar Uroš
   TRENER
   Elta Izola
   Počkaj Damjan
   TKK Tolmin
   Kragelj Jan
   STRELCI
   Elta Izola
   1 : 0 10 - Zemljak Matej (14')
   TKK Tolmin
   1 : 1 10 - Debenjak Grega (21') 11m
   1 : 2 10 - Debenjak Grega (25')
   OPOMINJANI
   Elta Izola
    3 - Zonta Tadej (53')
    6 - Pletikos Chris (61')
    5 - Terčič Andrej (67')
   TKK Tolmin
    6 - Rakušček Danjel (33')
   IZKLJUČENI
   Elta Izola
    6 - Pletikos Chris (88')
   TKK Tolmin
   MENJAVE
   Elta Izola
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Ribič Žan
       11 - Zajec David
  87'     19 - Zugan Edi
       8 - Žitko Jure
  88'     15 - Popovič Nik
       7 - Mingotti Lucas
   TKK Tolmin
  Minuta  Igralec
  47'     11 - Lesjak Sebastian
       10 - Debenjak Grega
  76'     13 - Šuligoj Matija
       6 - Rakušček Danjel
  92'     14 - Muznik Miha
       15 - Kucalović Boban
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan