align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 21.09.19
   TEKMA: Bled Hirter - Ilirija 1911 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Novarlić Damjan
   1. pomočnik: Horvat Denis
   2. pomočnik: Cotič Urban
   Delegat: Vidmar Blaž
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  5  Sekulić Uroš
  7  Potočnik Domen
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  11  Pašić Armin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav (K)
  17  Grašič Rok
  20  Djukić Darko
   Ilirija 1911
Priimek in ime
  1  Kosanec Jan (V)
  2  Peklar Domen
  5  Tavčar Aljaž
  6  Gutić Din
  8  Čufurovič Aldin
  10  Corn Jaka (K)
  11  Veselaj Getuar
  13  Oduh Simon Abutu
  15  Žibert Lan
  19  Strajnar Nejc
  21  Bosnić Kenen
  Rezervni igralci
  1  Ambrožič Jakob (V)
  6  Kamšek Izidor Erazem
  14  Wolhar Jan
  16  Vukić Aleks
  18  Grilc Marko
  21  Križaj Nejc
  22  Ikač David
  Rezervni igralci
  3  Latinčič Marko
  4  Destani Edison
  9  Kosi Anže
  12  Lapuh Brin (V)
  14  Kovačevič Kristjan
  17  Bratina Mark
  18  Golob Mark
   TRENER
   Bled Hirter
   Kajtazovič Jaka
   Ilirija 1911
   Jermol Borut
   STRELCI
   Bled Hirter
   1 : 1 20 - Djukić Darko (58')
   Ilirija 1911
    10 - Corn Jaka (9') 11m
   0 : 1 10 - Corn Jaka (45')
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
    5 - Sekulić Uroš (9')
    7 - Potočnik Domen (53')
    20 - Djukić Darko (85')
   Ilirija 1911
    15 - Žibert Lan (57')
    13 - Oduh Simon Abutu (60')
    5 - Tavčar Aljaž (70')
    19 - Strajnar Nejc (78')
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   Ilirija 1911
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  46'     22 - Ikač David
       10 - Čamdžić Ermin
  78'     18 - Grilc Marko
       2 - Varl Boštjan
  81'     6 - Kamšek Izidor Erazem
       9 - Remškar Moreno
   Ilirija 1911
  Minuta  Igralec
  65'     18 - Golob Mark
       6 - Gutić Din
  75'     9 - Kosi Anže
       13 - Oduh Simon Abutu
  75'     4 - Destani Edison
       15 - Žibert Lan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan