align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 21.09.19
   TEKMA: Kočevje - Sava Kranj 0 : 4 (0 : 3)
   Kraj: Kočevje - Stadion Gaj Kočevje    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Šekić Haris
   2. pomočnik: Kos Damjan
   Delegat: Dasović Dragan
   POSTAVI
   Kočevje
Priimek in ime
  1  Goričar Vid (V)
  2  Vesel David
  4  Pajnič Žan
  5  Janeš Nik
  6  Hočevar Gal (K)
  8  Hodžić Anel
  9  Hočevar Maj
  10  Babić Miha
  13  Milović Dejan
  24  Kunstelj Gaj
  31  Pavlovič Nejc
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Bodiroža Aleksandar
  4  Zukanovič Jure
  5  Bojić Momir
  9  Idrizi Tim
  10  Iličič Luka (K)
  11  Zajc Erazem
  12  Kreger Arnold (V)
  21  Kopač Matic
  33  Križaj Jure
  36  Dojčinović Vladimir
  43  Ibraimov Đan Doan
  Rezervni igralci
  20  Letig Luka
  23  Vidmar Peter
  27  Majcen Žiga
  29  Grahovac Dragan
  Rezervni igralci
  1  Rakovič Jan (V)
  7  Nosan Matija
  13  Nunar Matevž
  15  Križnar Nejc
  17  Anžič Žak
  20  Marinković Bojan
  26  Cankar Anže
   TRENER
   Kočevje
   Fartek Saša
   Sava Kranj
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Kočevje
   Sava Kranj
   0 : 1 11 - Zajc Erazem (7')
   0 : 2 21 - Kopač Matic (15')
   0 : 3 11 - Zajc Erazem (34')
   0 : 4 21 - Kopač Matic (70')
   OPOMINJANI
   Kočevje
    24 - Kunstelj Gaj (42')
   Sava Kranj
    17 - Anžič Žak (75')
   IZKLJUČENI
   Kočevje
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Kočevje
  Minuta  Igralec
  23'     29 - Grahovac Dragan
       5 - Janeš Nik
  78'     27 - Majcen Žiga
       4 - Pajnič Žan
  83'     20 - Letig Luka
       9 - Hočevar Maj
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Nosan Matija
       33 - Križaj Jure
  46'     17 - Anžič Žak
       36 - Dojčinović Vladimir
  58'     13 - Nunar Matevž
       5 - Bojić Momir
  66'     20 - Marinković Bojan
       9 - Idrizi Tim
  68'     15 - Križnar Nejc
       43 - Ibraimov Đan Doan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan