align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 28.09.19
   TEKMA: Elta Izola - Kočevje 4 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Izola - Mestni stadion Izola    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Štrajhar Primož
   Delegat: Fatur Branko
   POSTAVI
   Elta Izola
Priimek in ime
  1  Počkaj Anže (V)
  2  Zonta Tadej
  3  Terčič Andrej
  4  Vašl Scott
  5  Radovanović Blažo
  6  Pletikos Chris (K)
  7  Rodica Tomaž
  8  Mingotti Lucas
  9  Jerman Jan
  10  Zemljak Matej
  11  Ribič Žan
   Kočevje
Priimek in ime
  1  Goričar Vid (V)
  5  Janeš Nik
  6  Hočevar Gal (K)
  8  Hodžić Anel
  9  Hočevar Maj
  10  Babić Miha
  13  Milović Dejan
  15  Pavlovič Nejc
  20  Vesel David
  24  Kunstelj Gaj
  29  Grahovac Dragan
  Rezervni igralci
  12  Pejakić Davor (V)
  13  Zugan Edi
  14  Zajec David
  15  Gavrić Aleksandar
  16  Memić Aldin
  18  Vežnaver Simon
  19  Koščak Jan
  Rezervni igralci
  4  Pajnič Žan
  23  Vidmar Peter
  27  Majcen Žiga
   TRENER
   Elta Izola
   Počkaj Damjan
   Kočevje
   Fartek Saša
   STRELCI
   Elta Izola
   1 : 0 10 - Zemljak Matej (13')
   2 : 1 10 - Zemljak Matej (44')
   3 : 2 11 - Ribič Žan (81')
   4 : 2 3 - Terčič Andrej (84')
   Kočevje
   1 : 1 10 - Babić Miha (22')
   2 : 2 8 - Hodžić Anel (47')
   OPOMINJANI
   Elta Izola
    7 - Rodica Tomaž (75')
   Kočevje
    24 - Kunstelj Gaj (42')
    29 - Grahovac Dragan (59')
   IZKLJUČENI
   Elta Izola
   Kočevje
    29 - Grahovac Dragan (60')
   MENJAVE
   Elta Izola
  Minuta  Igralec
  64'     15 - Gavrić Aleksandar
       6 - Pletikos Chris
  64'     18 - Vežnaver Simon
       4 - Vašl Scott
  86'     14 - Zajec David
       9 - Jerman Jan
  86'     16 - Memić Aldin
       10 - Zemljak Matej
  89'     13 - Zugan Edi
       8 - Mingotti Lucas
   Kočevje
  Minuta  Igralec
  77'     4 - Pajnič Žan
       15 - Pavlovič Nejc
  88'     27 - Majcen Žiga
       9 - Hočevar Maj
  89'     23 - Vidmar Peter
       10 - Babić Miha
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan