align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 28.09.19
   TEKMA: Sava Kranj - Arne Tabor 69 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Bezjak Blaž
   1. pomočnik: Gabrovec David
   2. pomočnik: Bezjak Boštjan
   Delegat: Kos Drago
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Bodiroža Aleksandar
  4  Zukanovič Jure (K)
  5  Bojić Momir
  9  Idrizi Tim
  10  Iličič Luka
  11  Zajc Erazem
  12  Kreger Arnold (V)
  17  Nunar Matevž
  21  Kopač Matic
  33  Križaj Jure
  43  Ibraimov Đan Doan
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Sitar Matic (V)
  3  Krevzel Panić Aleksander
  4  Simič Jon
  7  Fortin Matevž
  8  Trivunčevič Dragan
  10  Bokal Žiga (K)
  11  Čakš Urban
  13  Platiša Jošt
  15  Marinović Siniša
  17  Akpomudia Ogochukwu Prince
  18  Olivo Erik
  Rezervni igralci
  1  Rakovič Jan (V)
  7  Nosan Matija
  13  Cankar Anže
  15  Križnar Nejc
  20  Marinković Bojan
  26  Kondić Stefan
  36  Anžič Žak
  Rezervni igralci
  2  Novak Gal
  5  Pibernik Matevž
  6  Tratnik Klemen
  9  Gomboši Roman
  14  Srovin Nejc
  19  Kalin Tim
  20  Čakš Uroš
   TRENER
   Sava Kranj
   Dolinar Aleš
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 1 21 - Kopač Matic (25') 11m
   Arne Tabor 69
   0 : 1 18 - Olivo Erik (9')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    4 - Zukanovič Jure (38')
    17 - Nunar Matevž (55')
   Arne Tabor 69
    15 - Marinović Siniša (35')
    13 - Platiša Jošt (44')
    3 - Krevzel Panić Aleksander (50')
    2 - Novak Gal (82')
    11 - Čakš Urban (85')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  59'     36 - Anžič Žak
       17 - Nunar Matevž
  65'     13 - Cankar Anže
       43 - Ibraimov Đan Doan
  76'     20 - Marinković Bojan
       5 - Bojić Momir
  76'     7 - Nosan Matija
       9 - Idrizi Tim
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Novak Gal
       13 - Platiša Jošt
  76'     14 - Srovin Nejc
       18 - Olivo Erik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan