align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 29.09.19
   TEKMA: Ilirija 1911 - Žiri 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Ljubljana - Stadion Ilirija    Gledalcev: 90
   Glavni sodnik Bubek Alen
   1. pomočnik: Bensa Uroš
   2. pomočnik: Jug Tadej
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Ilirija 1911
Priimek in ime
  1  Kosanec Jan (V)
  2  Peklar Domen
  3  Latinčič Marko
  5  Tavčar Aljaž
  6  Gutić Din
  8  Čufurovič Aldin
  10  Corn Jaka (K)
  11  Veselaj Getuar
  13  Oduh Simon Abutu
  14  Kovačevič Kristjan
  21  Bosnić Kenen
   Žiri
Priimek in ime
  4  Kržišnik Nejc
  5  Orešnik Krištof
  7  Eržen Nace (K)
  8  Kavčič Anže
  9  Krolnik Jaka Bric
  12  Frelih Boštjan
  13  Brence Benjamin
  14  Eisele Nani
  16  Stožinič Alexander
  17  Koblar Jan
  30  Poljanšek Žiga (V)
  Rezervni igralci
  4  Lužar Jakob
  9  Kosi Anže
  12  Lapuh Brin (V)
  15  Žibert Lan
  17  Bratina Mark
  18  Humar Žan
  19  Strajnar Nejc
  Rezervni igralci
  1  Zupet Klemen (V)
  2  Kunc Domen
  3  Berglez Aljaž
  6  Bin Amat Ngadi Sajrul
  15  Domijan Rok
  18  Gligorević Zoran
   TRENER
   Ilirija 1911
   Jermol Borut
   Žiri
   Frelih Boris
   STRELCI
   Ilirija 1911
   1 : 0 6 - Gutić Din (24')
   2 : 2 17 - Bratina Mark (92')
   Žiri
   1 : 1 4 - Kržišnik Nejc (45')
   1 : 2 7 - Eržen Nace (89')
   OPOMINJANI
   Ilirija 1911
    11 - Veselaj Getuar (60')
    5 - Tavčar Aljaž (88')
   Žiri
    16 - Stožinič Alexander (40')
    8 - Kavčič Anže (42')
    12 - Frelih Boštjan (93')
   IZKLJUČENI
   Ilirija 1911
   Žiri
   MENJAVE
   Ilirija 1911
  Minuta  Igralec
  58'     9 - Kosi Anže
       13 - Oduh Simon Abutu
  65'     17 - Bratina Mark
       6 - Gutić Din
  78'     15 - Žibert Lan
       14 - Kovačevič Kristjan
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Kunc Domen
       14 - Eisele Nani
  46'     18 - Gligorević Zoran
       17 - Koblar Jan
  62'     15 - Domijan Rok
       13 - Brence Benjamin
  89'     3 - Berglez Aljaž
       9 - Krolnik Jaka Bric
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan