align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 05.10.19
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Elta Izola 2 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Šorli Armando
   1. pomočnik: Dedić Elmedin
   2. pomočnik: Šobot Danijel
   Delegat: Rojko Gregor
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Sitar Matic (V)
  2  Novak Gal
  3  Krevzel Panić Aleksander
  4  Simič Jon
  5  Kranjc Jaka
  7  Fortin Matevž
  8  Trivunčevič Dragan
  10  Bokal Žiga (K)
  15  Marinović Siniša
  17  Akpomudia Ogochukwu Prince
  18  Olivo Erik
   Elta Izola
Priimek in ime
  1  Počkaj Anže (V)
  2  Zonta Tadej
  3  Terčič Andrej
  4  Vašl Scott
  5  Radovanović Blažo
  6  Pletikos Chris (K)
  7  Mingotti Lucas
  8  Žitko Jure
  9  Gavrić Aleksandar
  10  Zemljak Matej
  11  Ribič Žan
  Rezervni igralci
  9  Gomboši Roman
  11  Lukman Žiga
  12  Erčulj Matic (V)
  13  Platiša Jošt
  14  Srovin Nejc
  19  Pibernik Matevž
  20  Kalin Tim
  Rezervni igralci
  12  Pejakić Davor (V)
  13  Zugan Edi
  14  Bordon Aleks
  16  Golja Aljaž
  18  Zajec David
  19  Koščak Jan
  20  Jerman Jan
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   Elta Izola
   Počkaj Damjan
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1 : 0 17 - Akpomudia Ogochukwu Prince (59')
   2 : 1 10 - Bokal Žiga (86')
   Elta Izola
   1 : 1 9 - Gavrić Aleksandar (83')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    15 - Marinović Siniša (29')
    7 - Fortin Matevž (44')
    17 - Akpomudia Ogochukwu Prince (65')
   Elta Izola
    6 - Pletikos Chris (22')
    9 - Gavrić Aleksandar (76')
    20 - Jerman Jan (79')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Elta Izola
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  59'     11 - Lukman Žiga
       8 - Trivunčevič Dragan
  73'     19 - Pibernik Matevž
       18 - Olivo Erik
  78'     9 - Gomboši Roman
       17 - Akpomudia Ogochukwu Prince
   Elta Izola
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Golja Aljaž
       7 - Mingotti Lucas
  73'     20 - Jerman Jan
       4 - Vašl Scott
  84'     14 - Bordon Aleks
       9 - Gavrić Aleksandar
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan