align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 05.10.19
   TEKMA: Adria - Ilirija 1911 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Miren - Igrišče Pri Štantu Miren    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Gerkman Borut
   2. pomočnik: Štrajhar Primož
   Delegat: Kogej Milan
   POSTAVI
   Adria
Priimek in ime
  1  Radikon Matija (V)
  2  Masten Nik
  3  Hlede Tine
  4  Umek Klemen
  7  Sirk Miha
  8  Kompara Matija
  10  Bragato Luka
  14  Batič Jakob
  16  Torkar Miha
  20  Milijašević Miloš
  22  Godnič Matej (K)
   Ilirija 1911
Priimek in ime
  1  Lapuh Brin (V)
  2  Peklar Domen
  3  Latinčič Marko
  6  Gutić Din
  8  Čufurovič Aldin
  9  Kosi Anže
  10  Corn Jaka (K)
  11  Žibert Lan
  14  Kovačevič Kristjan
  19  Strajnar Nejc
  21  Bosnić Kenen
  Rezervni igralci
  5  Pečenko Jan
  9  Klančič Ambrož
  11  Komel Vili
  12  Bon Enrico (V)
  18  Pavlin Rok
  19  Klepac Boštjan
  21  Krševan Matic
  Rezervni igralci
  7  Lužar Jakob
  12  Kosanec Jan (V)
  13  Mahić Dino
  15  Zrimšek Jure
  17  Bratina Mark
  20  Topalović Elvir
  22  Humar Žan
   TRENER
   Adria
   Kristančič Mitja
   Ilirija 1911
   STRELCI
   Adria
   1 : 1 10 - Bragato Luka (3')
   2 : 2 18 - Pavlin Rok (91')
   Ilirija 1911
   0 : 1 6 - Gutić Din (2')
   1 : 2 9 - Kosi Anže (46')
   OPOMINJANI
   Adria
    4 - Umek Klemen (33')
    3 - Hlede Tine (34')
   Ilirija 1911
    3 - Latinčič Marko (41')
    19 - Strajnar Nejc (65')
    10 - Corn Jaka (67')
   IZKLJUČENI
   Adria
   Ilirija 1911
   MENJAVE
   Adria
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Klepac Boštjan
       7 - Sirk Miha
  69'     11 - Komel Vili
       14 - Batič Jakob
  79'     18 - Pavlin Rok
       2 - Masten Nik
  88'     9 - Klančič Ambrož
       20 - Milijašević Miloš
   Ilirija 1911
  Minuta  Igralec
  22'     13 - Mahić Dino
       2 - Peklar Domen
  46'     12 - Kosanec Jan
       1 - Lapuh Brin
  90'     15 - Zrimšek Jure
       14 - Kovačevič Kristjan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan