align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 12.10.19
   TEKMA: Sava Kranj - Žiri 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Antič Mihael
   1. pomočnik: Kužnik Marjan
   2. pomočnik: Zidar Blaž
   Delegat: Dobrun Žiga
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  4  Zukanovič Jure
  8  Bodiroža Aleksandar
  9  Idrizi Tim
  10  Anžič Žak
  11  Zajc Erazem
  12  Kreger Arnold (V)
  13  Cankar Anže
  21  Kopač Matic
  33  Križaj Jure
  36  Dojčinović Vladimir (K)
  43  Ibraimov Đan Doan
   Žiri
Priimek in ime
  1  Zupet Klemen (V)
  2  Kunc Domen
  4  Kržišnik Nejc
  5  Orešnik Krištof
  7  Eržen Nace (K)
  8  Kavčič Anže
  9  Krolnik Jaka Bric
  12  Frelih Boštjan
  13  Brence Benjamin
  16  Stožinič Alexander
  17  Koblar Jan
  Rezervni igralci
  1  Rakovič Jan (V)
  5  Bojić Momir
  7  Nosan Matija
  14  Babić Josip
  15  Križnar Nejc
  17  Nunar Matevž
  26  Kondić Stefan
  Rezervni igralci
  3  Berglez Aljaž
  6  Bin Amat Ngadi Sajrul
  14  Eisele Nani
  18  Gligorević Zoran
  19  Frelih Blaž
  30  Poljanšek Žiga (V)
   TRENER
   Sava Kranj
   Dolinar Aleš
   Žiri
   Frelih Boris
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 43 - Ibraimov Đan Doan (36')
   2 : 0 9 - Idrizi Tim (51')
   Žiri
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    4 - Zukanovič Jure (9')
    11 - Zajc Erazem (41')
    7 - Nosan Matija (82')
   Žiri
    16 - Stožinič Alexander (16')
    2 - Kunc Domen (45')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Žiri
    2 - Kunc Domen (59')
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  27'     5 - Bojić Momir
       36 - Dojčinović Vladimir
  66'     17 - Nunar Matevž
       11 - Zajc Erazem
  66'     14 - Babić Josip
       43 - Ibraimov Đan Doan
  74'     7 - Nosan Matija
       9 - Idrizi Tim
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Gligorević Zoran
       17 - Koblar Jan
  74'     14 - Eisele Nani
       4 - Kržišnik Nejc
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan