align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 12.10.19
   TEKMA: Ilirija 1911 - Primorje 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Stadion Ilirija    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Bohinc Urban
   Delegat: Avdagić Meho
   POSTAVI
   Ilirija 1911
Priimek in ime
  5  Tavčar Aljaž
  6  Gutić Din
  8  Čufurovič Aldin
  9  Kosi Anže
  10  Corn Jaka (K)
  11  Veselaj Getuar
  12  Lapuh Brin (V)
  14  Kovačevič Kristjan
  16  Latinčič Marko
  19  Strajnar Nejc
  21  Bosnić Kenen
   Primorje
Priimek in ime
  6  Lukač Andrej
  11  Zavnik Matic
  14  Leban Žan
  15  Dedić Haris
  16  Puc Aljaž
  18  Kodermac Leon
  20  Plavšič Vajde Nik
  21  Nagode Tilen (K)
  22  Štrukelj Januš (V)
  23  Kodermac Jakob
  24  Kuraj Jaka
  Rezervni igralci
  1  Kosanec Jan (V)
  2  Peklar Domen
  7  Lužar Jakob
  13  Mahić Dino
  15  Zrimšek Jure
  17  Bratina Mark
  18  Oduh Simon Abutu
  Rezervni igralci
  1  Nabergoj Anže (V)
  2  Bole Blaž
  3  Karabegović Aldin
  5  Podgoršek Žan
  12  Kadrija Taulant
  17  Tragin Luka
   TRENER
   Ilirija 1911
   Jermol Borut
   Primorje
   Komac Andrej
   STRELCI
   Ilirija 1911
   Primorje
   OPOMINJANI
   Ilirija 1911
    8 - Čufurovič Aldin (45')
    19 - Strajnar Nejc (88')
   Primorje
    11 - Zavnik Matic (11')
    22 - Štrukelj Januš (45')
    20 - Plavšič Vajde Nik (87')
   IZKLJUČENI
   Ilirija 1911
   Primorje
   MENJAVE
   Ilirija 1911
  Minuta  Igralec
  62'     18 - Oduh Simon Abutu
       14 - Kovačevič Kristjan
  72'     13 - Mahić Dino
       16 - Latinčič Marko
  85'     7 - Lužar Jakob
       6 - Gutić Din
   Primorje
  Minuta  Igralec
  28'     3 - Karabegović Aldin
       21 - Nagode Tilen
  62'     12 - Kadrija Taulant
       3 - Karabegović Aldin
  75'     5 - Podgoršek Žan
       16 - Puc Aljaž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan