align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 18.10.19
   TEKMA: Tinex Šenčur - Ilirija 1911 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Bubek Alen
   1. pomočnik: Jug Tadej
   2. pomočnik: Černe Tomaž
   Delegat: Radovanović Mijat
   POSTAVI
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  2  Dedić David
  3  Parežanin Uroš
  5  Tramte Tine
  6  Lipovec Luka
  7  Čarman Djuran Simon
  8  Dolžan Rok (K)
  10  Markič Luka
  11  Kokalj Samo
  12  Vrečič Lenart (V)
  13  Jogić Ervin
  19  Ribnikar Gal
   Ilirija 1911
Priimek in ime
  1  Kosanec Jan (V)
  3  Latinčič Marko
  5  Tavčar Aljaž
  6  Gutić Din
  9  Kosi Anže
  10  Corn Jaka (K)
  11  Veselaj Getuar
  14  Kovačevič Kristjan
  17  Bratina Mark
  21  Bosnić Kenen
  22  Mahić Dino
  Rezervni igralci
  1  Gromilič Dino (V)
  4  Rozman Kristian
  16  Dimitrov Robert
  17  Gvardjančič Jernej
  18  Šink Luka
  20  Redžematović Denis
  21  Ivanuša David
  Rezervni igralci
  2  Peklar Domen
  7  Lužar Jakob
  12  Lapuh Brin (V)
  13  Oduh Simon Abutu
  19  Žibert Lan
  20  Zrimšek Jure
   TRENER
   Tinex Šenčur
   Levstek Ivo
   Ilirija 1911
   Jermol Borut
   STRELCI
   Tinex Šenčur
   1 : 1 19 - Ribnikar Gal (45')
   Ilirija 1911
   0 : 1 10 - Corn Jaka (9')
   OPOMINJANI
   Tinex Šenčur
    19 - Ribnikar Gal (41')
    10 - Markič Luka (63')
    5 - Tramte Tine (78')
   Ilirija 1911
    22 - Mahić Dino (66')
    5 - Tavčar Aljaž (76')
    13 - Oduh Simon Abutu (84')
    20 - Zrimšek Jure (87')
   IZKLJUČENI
   Tinex Šenčur
   Ilirija 1911
   MENJAVE
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Dimitrov Robert
       6 - Lipovec Luka
  46'     21 - Ivanuša David
       7 - Čarman Djuran Simon
  70'     17 - Gvardjančič Jernej
       2 - Dedić David
  74'     20 - Redžematović Denis
       19 - Ribnikar Gal
   Ilirija 1911
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Žibert Lan
       14 - Kovačevič Kristjan
  67'     20 - Zrimšek Jure
       22 - Mahić Dino
  78'     13 - Oduh Simon Abutu
       9 - Kosi Anže
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan