align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 19.10.19
   TEKMA: Brinje Grosuplje - Kočevje 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Gornik Nejc
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Ponikvar Janko
   POSTAVI
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  4  Hribar Matevž
  5  Božič Maj
  6  Škerl Filip
  9  Dorniž Gregor
  10  Povh Matic
  11  Rexhepi Florgent
  15  Koler Nejc
  16  Klančnik Domen
  20  Boh Denis (K)
   Kočevje
Priimek in ime
  1  Goričar Vid (V)
  2  Vesel David
  5  Janeš Nik
  6  Hočevar Gal (K)
  8  Hodžić Anel
  9  Hočevar Maj
  10  Babić Miha
  11  Grošić Elmas
  13  Milović Dejan
  15  Pavlovič Nejc
  24  Kunstelj Gaj
  Rezervni igralci
  8  Mahič Al
  12  Jerman Žan Luka (V)
  14  Kočar Jernej
  17  Kralj Tilen
  18  Einsiedler Andraž
  19  Hudin Žan
  21  Šabić Damis
  Rezervni igralci
  4  Pajnič Žan
  20  Letig Luka
  23  Vidmar Peter
  27  Majcen Žiga
  29  Grahovac Dragan
   TRENER
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   Kočevje
   Fartek Saša
   STRELCI
   Brinje Grosuplje
    6 - Škerl Filip (61') 11m
   Kočevje
   0 : 1 10 - Babić Miha (8')
   OPOMINJANI
   Brinje Grosuplje
    11 - Rexhepi Florgent (39')
    5 - Božič Maj (69')
   Kočevje
    6 - Hočevar Gal (40')
    10 - Babić Miha (84')
    4 - Pajnič Žan (94')
   IZKLJUČENI
   Brinje Grosuplje
   Kočevje
   MENJAVE
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Mahič Al
       4 - Hribar Matevž
  67'     17 - Kralj Tilen
       6 - Škerl Filip
  78'     18 - Einsiedler Andraž
       11 - Rexhepi Florgent
   Kočevje
  Minuta  Igralec
  78'     27 - Majcen Žiga
       15 - Pavlovič Nejc
  82'     29 - Grahovac Dragan
       11 - Grošić Elmas
  91'     4 - Pajnič Žan
       9 - Hočevar Maj
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan