align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 19.10.19
   TEKMA: Bled Hirter - TKK Tolmin 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Mežnar Tadej
   1. pomočnik: Lahovič Marcel
   2. pomočnik: Marin Tomaž
   Delegat: Arhar Primož
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  5  Sekulić Uroš
  7  Potočnik Domen
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Križaj Nejc
  11  Pašić Armin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav (K)
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
  20  Djukić Darko
   TKK Tolmin
Priimek in ime
  1  Konec Jaka (V)
  2  Kutin Tim
  3  Kos Gregor
  4  Šturm Jani
  8  Kavčič Bine
  11  Lesjak Sebastian
  15  Kucalović Boban (K)
  16  Dowlin Bruce Allen
  20  Debenjak Grega
  21  Perše Dani
  22  Lapanja Jaka
  Rezervni igralci
  2  Varl Boštjan
  6  Kamšek Izidor Erazem
  14  Wolhar Jan
  15  Majnik Miha
  16  Vukić Aleks
  19  Bertoncelj Matic
  21  Ikač David
  Rezervni igralci
  5  Zornik Tine
  12  Rutar Uroš (V)
  17  Kumer Nejc
  18  Rutar Luka
  23  Kutin Nik
   TRENER
   Bled Hirter
   Kajtazovič Jaka
   TKK Tolmin
   Kragelj Jan
   STRELCI
   Bled Hirter
   1 : 0 13 - Stanko Ladislav (62') 11m
   TKK Tolmin
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
    10 - Križaj Nejc (74')
    6 - Kamšek Izidor Erazem (85')
    2 - Varl Boštjan (94')
   TKK Tolmin
    16 - Dowlin Bruce Allen (94')
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   TKK Tolmin
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Varl Boštjan
       11 - Pašić Armin
  83'     6 - Kamšek Izidor Erazem
       13 - Stanko Ladislav
  89'     21 - Ikač David
       9 - Remškar Moreno
  93'     15 - Majnik Miha
       10 - Križaj Nejc
   TKK Tolmin
  Minuta  Igralec
  62'     5 - Zornik Tine
       11 - Lesjak Sebastian
  67'     17 - Kumer Nejc
       22 - Lapanja Jaka
  81'     18 - Rutar Luka
       3 - Kos Gregor
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan