align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 19.10.19
   TEKMA: Primorje - Svoboda Ljubljana 4 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Ajdovščina - Mestni stadion Ajdovščina    Gledalcev: 400
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Gerkman Borut
   Delegat: Komel Otmar
   POSTAVI
   Primorje
Priimek in ime
  8  Kuraj Anže
  10  Džuzdanović Amel (K)
  12  Kadrija Taulant
  14  Leban Žan
  15  Dedić Haris
  18  Kodermac Leon
  20  Plavšič Vajde Nik
  22  Štrukelj Januš (V)
  23  Kodermac Jakob
  24  Kuraj Jaka
  25  Škarabot Matija
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  2  Cimprič Gašper
  3  Raspashkovski Vasko
  6  Ibranović Dino
  7  Šajn Marko
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel (K)
  10  Dindič Jasmin
  14  Štrancar Klemen
  16  Kolar Klemen
  17  Ivanovski Miran
  32  Krošelj Izidor (V)
  Rezervni igralci
  1  Nabergoj Anže (V)
  3  Karabegović Aldin
  5  Podgoršek Žan
  6  Lukač Andrej
  11  Zavnik Matic
  16  Puc Aljaž
  21  Nagode Tilen
  Rezervni igralci
  4  Primožič Ambrož
  5  Pavić Vanja
  11  Judež Klemen
  12  Žnidaršič Bor (V)
  13  Tabaković Ali
  15  Ahmetaj Valmir
  18  Nuhanovič Edi
   TRENER
   Primorje
   Komac Andrej
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   STRELCI
   Primorje
   1 : 3 10 - Džuzdanović Amel (52')
   2 : 3 10 - Džuzdanović Amel (54') 11m
   3 : 4 12 - Kadrija Taulant (70')
   4 : 4 21 - Nagode Tilen (74')
   Svoboda Ljubljana
   0 : 1 8 - Đokić Aleksandar (15')
   0 : 2 8 - Đokić Aleksandar (48')
   0 : 3 17 - Ivanovski Miran (50')
   2 : 4 8 - Đokić Aleksandar (67')
   OPOMINJANI
   Primorje
    12 - Kadrija Taulant (27')
    6 - Lukač Andrej (65')
    24 - Kuraj Jaka (79')
   Svoboda Ljubljana
    8 - Đokić Aleksandar (57')
    16 - Kolar Klemen (63')
    10 - Dindič Jasmin (71')
    17 - Ivanovski Miran (76')
    11 - Judež Klemen (78')
   IZKLJUČENI
   Primorje
   Svoboda Ljubljana
   MENJAVE
   Primorje
  Minuta  Igralec
  25'     6 - Lukač Andrej
       25 - Škarabot Matija
  42'     21 - Nagode Tilen
       20 - Plavšič Vajde Nik
  72'     16 - Puc Aljaž
       15 - Dedić Haris
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  63'     11 - Judež Klemen
       16 - Kolar Klemen
  81'     18 - Nuhanovič Edi
       17 - Ivanovski Miran
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan