align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 11. krog 26.10.19
   TEKMA: Sava Kranj - Primorje 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Fridl Aleš
   1. pomočnik: Mijatović Veljko
   2. pomočnik: Plavše Timotej
   Delegat: Petrovič Novica
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  4  Zukanovič Jure (K)
  8  Bodiroža Aleksandar
  9  Idrizi Tim
  10  Iličič Luka
  11  Zajc Erazem
  12  Kreger Arnold (V)
  13  Cankar Anže
  17  Nunar Matevž
  21  Kopač Matic
  33  Križaj Jure
  36  Anžič Žak
   Primorje
Priimek in ime
  5  Podgoršek Žan
  6  Lukač Andrej
  8  Kuraj Anže
  10  Džuzdanović Amel (K)
  14  Leban Žan
  16  Puc Aljaž
  18  Kodermac Leon
  21  Nagode Tilen
  22  Štrukelj Januš (V)
  23  Kodermac Jakob
  24  Kuraj Jaka
  Rezervni igralci
  1  Rakovič Jan (V)
  5  Bojić Momir
  7  Nosan Matija
  14  Babić Josip
  15  Križnar Nejc
  26  Kondić Stefan
  43  Ibraimov Đan Doan
  Rezervni igralci
  1  Nabergoj Anže (V)
  2  Bole Blaž
  11  Zavnik Matic
  12  Kadrija Taulant
  17  Tragin Luka
   TRENER
   Sava Kranj
   Dolinar Aleš
   Primorje
   Komac Andrej
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 8 - Bodiroža Aleksandar (12')
   Primorje
   1 : 1 10 - Džuzdanović Amel (40')
   1 : 2 23 - Kodermac Jakob (92')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    8 - Bodiroža Aleksandar (43')
    9 - Idrizi Tim (45')
   Primorje
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Primorje
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  51'     43 - Ibraimov Đan Doan
       9 - Idrizi Tim
  81'     7 - Nosan Matija
       33 - Križaj Jure
  91'     5 - Bojić Momir
       13 - Cankar Anže
   Primorje
  Minuta  Igralec
  86'     11 - Zavnik Matic
       21 - Nagode Tilen
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan