align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 11. krog 26.10.19
   TEKMA: Kočevje - Arne Tabor 69 2 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Kočevje - Stadion Gaj Kočevje    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Lazić Aleksandar
   1. pomočnik: Pantić Saša
   2. pomočnik: Šekić Haris
   Delegat: Vavpetič Vladimir
   POSTAVI
   Kočevje
Priimek in ime
  1  Goričar Vid (V)
  2  Vesel David
  5  Janeš Nik
  6  Hočevar Gal (K)
  8  Hodžić Anel
  9  Hočevar Maj
  10  Babić Miha
  12  Grošić Elmas
  13  Milović Dejan
  15  Pavlovič Nejc
  24  Kunstelj Gaj
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Sitar Matic (V)
  2  Novak Gal
  3  Krevzel Panić Aleksander
  4  Simič Jon
  5  Kranjc Jaka
  8  Trivunčevič Dragan
  9  Lukman Žiga
  10  Bokal Žiga (K)
  11  Čakš Urban
  17  Akpomudia Ogochukwu Prince
  19  Kalin Tim
  Rezervni igralci
  4  Pajnič Žan
  20  Letig Luka
  23  Vidmar Peter
  27  Majcen Žiga
  29  Grahovac Dragan
  Rezervni igralci
  12  Erčulj Matic (V)
  13  Platiša Jošt
  14  Čakš Uroš
  18  Olivo Erik
  20  Pibernik Matevž
   TRENER
   Kočevje
   Fartek Saša
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   STRELCI
   Kočevje
   1 : 1 24 - Kunstelj Gaj (50')
   2 : 1 9 - Hočevar Maj (81')
   Arne Tabor 69
   0 : 1 17 - Akpomudia Ogochukwu Prince (48')
   2 : 2 17 - Akpomudia Ogochukwu Prince (87') 11m
   OPOMINJANI
   Kočevje
    5 - Janeš Nik (18')
    8 - Hodžić Anel (84')
    27 - Majcen Žiga (85')
   Arne Tabor 69
    3 - Krevzel Panić Aleksander (32')
    17 - Akpomudia Ogochukwu Prince (58')
   IZKLJUČENI
   Kočevje
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Kočevje
  Minuta  Igralec
  26'     29 - Grahovac Dragan
       5 - Janeš Nik
  46'     4 - Pajnič Žan
       15 - Pavlovič Nejc
  85'     27 - Majcen Žiga
       12 - Grošić Elmas
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  61'     18 - Olivo Erik
       19 - Kalin Tim
  77'     20 - Pibernik Matevž
       9 - Lukman Žiga
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan