align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 12. krog 02.11.19
   TEKMA: Brinje Grosuplje - Arne Tabor 69 5 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gergič Nejc
   1. pomočnik: Friš Tadej
   2. pomočnik: Mileta Lovro
   Delegat: Stančin Marko
   POSTAVI
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  2  Abdić Adnan
  4  Hribar Matevž
  5  Božič Maj
  7  Škerl Filip
  9  Dorniž Gregor
  10  Povh Matic
  12  Cvijić Nikola (V)
  15  Koler Nejc
  16  Klančnik Domen
  19  Šporar Rok
  20  Boh Denis (K)
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Sitar Matic (V)
  2  Novak Gal
  3  Krevzel Panić Aleksander
  4  Simič Jon
  5  Kalin Tim
  6  Kranjc Jaka
  7  Fortin Matevž
  8  Lesar Lenart
  11  Čakš Urban
  13  Platiša Jošt
  15  Marinović Siniša (K)
  Rezervni igralci
  1  Jerman Žan Luka (V)
  8  Mahič Al
  11  Rexhepi Florgent
  14  Kočar Jernej
  17  Kralj Matija
  18  Einsiedler Andraž
  Rezervni igralci
  9  Lukman Žiga
  10  Bokal Žiga
  12  Erčulj Matic (V)
  14  Srovin Nejc
  18  Olivo Erik
  19  Čakš Uroš
  20  Pibernik Matevž
   TRENER
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   STRELCI
   Brinje Grosuplje
   1 : 1 16 - Klančnik Domen (26')
   2 : 1 20 - Boh Denis (44')
   4 : 2 10 - Povh Matic (52')
   5 : 2 8 - Mahič Al (83')
   Arne Tabor 69
   0 : 1 7 - Fortin Matevž (20')
   2 : 2 9 - Lukman Žiga (46')
   3 : 2 4 - Simič Jon (48') AG
   OPOMINJANI
   Brinje Grosuplje
    5 - Božič Maj (62')
   Arne Tabor 69
    11 - Čakš Urban (33')
    3 - Krevzel Panić Aleksander (43')
    15 - Marinović Siniša (45')
    14 - Srovin Nejc (76')
    10 - Bokal Žiga (82')
   IZKLJUČENI
   Brinje Grosuplje
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  63'     11 - Rexhepi Florgent
       10 - Povh Matic
  70'     8 - Mahič Al
       7 - Škerl Filip
  81'     18 - Einsiedler Andraž
       16 - Klančnik Domen
  81'     14 - Kočar Jernej
       4 - Hribar Matevž
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Bokal Žiga
       13 - Platiša Jošt
  46'     9 - Lukman Žiga
       3 - Krevzel Panić Aleksander
  46'     18 - Olivo Erik
       5 - Kalin Tim
  66'     14 - Srovin Nejc
       2 - Novak Gal
  88'     19 - Čakš Uroš
       8 - Lesar Lenart
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan