align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 12. krog 02.11.19
   TEKMA: Tinex Šenčur - Sava Kranj 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Kos Blaž
   1. pomočnik: Salkić Alen
   2. pomočnik: Čiča Miodrag
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  2  Dedić David
  4  Rozman Kristian
  5  Parežanin Uroš
  7  Čarman Djuran Simon
  8  Dimitrov Robert
  10  Markič Luka
  11  Kokalj Samo
  12  Vrečič Lenart (V)
  13  Jogić Ervin (K)
  14  Repnik Gašper
  17  Gvardjančič Jernej
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Kopač Matic
  3  Cankar Anže
  4  Anžič Žak
  5  Bojić Momir
  8  Bodiroža Aleksandar
  9  Idrizi Tim
  11  Zajc Erazem
  12  Kreger Arnold (V)
  16  Zukanovič Jure (K)
  22  Iličič Luka
  45  Križaj Jure
  Rezervni igralci
  1  Babnik Miha (V)
  3  Cvitkovič Nejc
  15  Tramte Tine
  18  Šink Luka
  19  Ribnikar Gal
  20  Hvasti Luka
  21  Ivanuša David
  Rezervni igralci
  1  Rakovič Jan (V)
  7  Nosan Matija
  14  Babić Josip
  15  Križnar Nejc
  17  Nunar Matevž
  18  Kondić Stefan
  34  Ibraimov Đan Doan
   TRENER
   Tinex Šenčur
   Levstek Ivo
   Sava Kranj
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Tinex Šenčur
   1 : 0 11 - Kokalj Samo (65')
   Sava Kranj
   OPOMINJANI
   Tinex Šenčur
    14 - Repnik Gašper (45')
   Sava Kranj
    9 - Idrizi Tim (51')
   IZKLJUČENI
   Tinex Šenčur
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  62'     19 - Ribnikar Gal
       8 - Dimitrov Robert
  62'     15 - Tramte Tine
       2 - Dedić David
  78'     21 - Ivanuša David
       7 - Čarman Djuran Simon
  89'     18 - Šink Luka
       11 - Kokalj Samo
  89'     20 - Hvasti Luka
       13 - Jogić Ervin
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  78'     7 - Nosan Matija
       9 - Idrizi Tim
  78'     14 - Babić Josip
       3 - Cankar Anže
  82'     17 - Nunar Matevž
       45 - Križaj Jure
  89'     34 - Ibraimov Đan Doan
       11 - Zajc Erazem
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan