align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 12. krog 02.11.19
   TEKMA: Adria - TKK Tolmin 1 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Miren - Igrišče Pri Štantu Miren    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Mihelič Niko
   1. pomočnik: Barovič Nejc
   2. pomočnik: Šprah Robert
   Delegat: Kogej Milan
   POSTAVI
   Adria
Priimek in ime
  1  Radikon Matija (V)
  2  Masten Nik
  3  Hlede Tine (K)
  4  Umek Klemen
  5  Pečenko Jan
  8  Kompara Matija
  10  Bragato Luka
  16  Torkar Miha
  17  Klančič Ambrož
  19  Klepac Boštjan
  20  Milijašević Miloš
   TKK Tolmin
Priimek in ime
  1  Mavrič Matej (V)
  2  Kutin Tim
  3  Kos Gregor
  4  Šturm Jani
  6  Rakušček Danjel
  8  Kavčič Bine
  11  Lesjak Sebastian
  15  Kucalović Boban (K)
  16  Dowlin Bruce Allen
  20  Debenjak Grega
  21  Perše Dani
  Rezervni igralci
  6  Majcen Petja
  7  Sirk Miha
  12  Bon Enrico (V)
  14  Batič Jakob
  18  Pavlin Rok
  21  Krševan Matic
  22  Černe Luka
  Rezervni igralci
  5  Zornik Tine
  10  Kravanja Tine
  12  Konec Jaka (V)
  13  Šuligoj Matija
  17  Kumer Nejc
  18  Rutar Luka
  22  Lapanja Jaka
   TRENER
   Adria
   Živec Simon
   TKK Tolmin
   Kragelj Jan
   STRELCI
   Adria
   1 : 1 19 - Klepac Boštjan (54')
   TKK Tolmin
   0 : 1 11 - Lesjak Sebastian (37')
   1 : 2 20 - Debenjak Grega (74')
   OPOMINJANI
   Adria
    2 - Masten Nik (31')
   TKK Tolmin
    21 - Perše Dani (19')
    3 - Kos Gregor (45')
    6 - Rakušček Danjel (48')
    11 - Lesjak Sebastian (86')
    20 - Debenjak Grega (92')
   IZKLJUČENI
   Adria
    10 - Bragato Luka (46')
   TKK Tolmin
   MENJAVE
   Adria
  Minuta  Igralec
  69'     7 - Sirk Miha
       17 - Klančič Ambrož
  83'     22 - Černe Luka
       2 - Masten Nik
  83'     18 - Pavlin Rok
       19 - Klepac Boštjan
   TKK Tolmin
  Minuta  Igralec
  65'     10 - Kravanja Tine
       15 - Kucalović Boban
  65'     5 - Zornik Tine
       21 - Perše Dani
  86'     18 - Rutar Luka
       6 - Rakušček Danjel
  88'     17 - Kumer Nejc
       11 - Lesjak Sebastian
  88'     22 - Lapanja Jaka
       3 - Kos Gregor
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan