align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 13. krog 10.11.19
   TEKMA: Elta Izola - Tinex Šenčur 2 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Izola - Mestni stadion Izola    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Lazić Aleksandar
   1. pomočnik: Šekić Haris
   2. pomočnik: Kos Damjan
   Delegat: Mozetič Matjaž
   POSTAVI
   Elta Izola
Priimek in ime
  1  Počkaj Anže (V)
  2  Zonta Tadej
  3  Terčič Andrej
  4  Vašl Scott
  5  Radovanović Blažo
  6  Žitko Jure
  7  Golja Aljaž
  8  Ribič Žan (K)
  9  Rodica Tomaž
  10  Zemljak Matej
  11  Mingotti Lucas
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  2  Dedić David
  4  Rozman Kristian
  7  Čarman Djuran Simon
  8  Dimitrov Robert
  10  Markič Luka
  11  Kokalj Samo
  12  Vrečič Lenart (V)
  13  Jogić Ervin (K)
  14  Repnik Gašper
  17  Gvardjančič Jernej
  55  Parežanin Uroš
  Rezervni igralci
  13  Zajec David
  14  Vežnaver Simon
  15  Zugan Edi
  16  Bordon Aleks
  18  Koščak Jan
  Rezervni igralci
  3  Cvitkovič Nejc
  5  Tramte Tine
  15  Šmid Klavdij
  18  Šink Luka
  19  Ribnikar Gal
  20  Vreček Matej
  21  Ivanuša David
   TRENER
   Elta Izola
   Počkaj Damjan
   Tinex Šenčur
   Levstek Ivo
   STRELCI
   Elta Izola
   1 : 0 7 - Golja Aljaž (34')
   2 : 0 5 - Radovanović Blažo (37')
   Tinex Šenčur
   OPOMINJANI
   Elta Izola
    2 - Zonta Tadej (90')
   Tinex Šenčur
    10 - Markič Luka (43')
   IZKLJUČENI
   Elta Izola
   Tinex Šenčur
   MENJAVE
   Elta Izola
  Minuta  Igralec
  38'     16 - Bordon Aleks
       7 - Golja Aljaž
  80'     13 - Zajec David
       11 - Mingotti Lucas
  89'     15 - Zugan Edi
       16 - Bordon Aleks
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Tramte Tine
       2 - Dedić David
  58'     19 - Ribnikar Gal
       8 - Dimitrov Robert
  58'     21 - Ivanuša David
       7 - Čarman Djuran Simon
  83'     18 - Šink Luka
       10 - Markič Luka
  83'     15 - Šmid Klavdij
       11 - Kokalj Samo
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan