align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 14. krog 16.11.19
   TEKMA: Fama Vipava - Primorje 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Vipava - Stadion Ob Beli Vipava    Gledalcev: 400
   Glavni sodnik Perić Dragoslav
   1. pomočnik: Čiča Miodrag
   2. pomočnik: Kolenc Leon
   Delegat: Ponikvar Janko
   POSTAVI
   Fama Vipava
Priimek in ime
  1  Želko Gašper (V,K)
  2  Vuga Deni
  6  Žižek Maxi Leon
  8  Kandare Jure
  9  Leban Tilen
  10  Božič Domen
  11  Žižmond Matej
  13  Kodelja Enej
  16  Jamšek Sebastjan
  17  Tutuš Branko
  20  Krečič Erik
   Primorje
Priimek in ime
  5  Podgoršek Žan
  8  Kuraj Anže
  10  Džuzdanović Amel (K)
  11  Zavnik Matic
  14  Leban Žan
  16  Puc Aljaž
  21  Nagode Tilen
  22  Štrukelj Januš (V)
  23  Kodermac Jakob
  24  Kuraj Jaka
  25  Škarabot Matija
  Rezervni igralci
  4  Sever Matic
  5  Trošt Miha
  7  Bajc Luka
  14  Panič Nardin Jakob
  15  Marc Roman
  18  Kuhar Jaka
  19  Vidmar Nejc
  Rezervni igralci
  1  Nabergoj Anže (V)
  4  Karabegović Aldin
  6  Lukač Andrej
  15  Dedić Haris
  17  Tragin Luka
  18  Kodermac Leon
  20  Plavšič Vajde Nik
   TRENER
   Fama Vipava
   Mulahmetović Šefik
   Primorje
   Komac Andrej
   STRELCI
   Fama Vipava
   Primorje
   0 : 1 21 - Nagode Tilen (48')
   OPOMINJANI
   Fama Vipava
    16 - Jamšek Sebastjan (45')
    2 - Vuga Deni (53')
    9 - Leban Tilen (57')
    13 - Kodelja Enej (69')
   Primorje
    8 - Kuraj Anže (92')
   IZKLJUČENI
   Fama Vipava
   Primorje
   MENJAVE
   Fama Vipava
  Minuta  Igralec
  55'     14 - Panič Nardin Jakob
       2 - Vuga Deni
  55'     18 - Kuhar Jaka
       17 - Tutuš Branko
  59'     19 - Vidmar Nejc
       9 - Leban Tilen
   Primorje
  Minuta  Igralec
  23'     6 - Lukač Andrej
       5 - Podgoršek Žan
  81'     15 - Dedić Haris
       16 - Puc Aljaž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan