align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 14. krog 16.11.19
   TEKMA: Brinje Grosuplje - Bled Hirter 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Bubek Alen
   1. pomočnik: Jug Tadej
   2. pomočnik: Gornik Nejc
   Delegat: Klarič Jernej
   POSTAVI
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  2  Abdić Adnan
  3  Šparovec Anže
  7  Škerl Filip
  9  Dorniž Gregor
  10  Povh Matic
  11  Rexhepi Florgent
  12  Cvijić Nikola (V)
  15  Koler Nejc
  16  Klančnik Domen
  19  Šporar Rok
  20  Boh Denis (K)
   Bled Hirter
Priimek in ime
  7  Potočnik Domen
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Križaj Nejc
  11  Pašić Armin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav (K)
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
  19  Bertoncelj Matic
  20  Djukić Darko
  Rezervni igralci
  1  Jerman Žan Luka (V)
  4  Hribar Matevž
  5  Božič Maj
  8  Mahič Al
  14  Kočar Jernej
  18  Einsiedler Andraž
  Rezervni igralci
  1  Mikič Denis (V)
  6  Kamšek Izidor Erazem
  14  Wolhar Jan
  15  Majnik Miha
  16  Vukić Aleks
   TRENER
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   Bled Hirter
   Kajtazovič Jaka
   STRELCI
   Brinje Grosuplje
   Bled Hirter
   OPOMINJANI
   Brinje Grosuplje
    11 - Rexhepi Florgent (30')
    7 - Škerl Filip (79')
    16 - Klančnik Domen (80')
   Bled Hirter
    17 - Grašič Rok (48')
    20 - Djukić Darko (60')
    7 - Potočnik Domen (62')
    11 - Pašić Armin (81')
   IZKLJUČENI
   Brinje Grosuplje
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  61'     5 - Božič Maj
       3 - Šparovec Anže
  82'     8 - Mahič Al
       7 - Škerl Filip
  82'     18 - Einsiedler Andraž
       11 - Rexhepi Florgent
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  74'     6 - Kamšek Izidor Erazem
       18 - Grilc Marko
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan