align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 14. krog 16.11.19
   TEKMA: TKK Tolmin - Tinex Šenčur 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Tolmin - Športni park Brajda, Tolmin    Gledalcev: 250
   Glavni sodnik Sagrković Asmir
   1. pomočnik: Kočica Jernej Jan
   2. pomočnik: Kurtušič Igor
   Delegat: Koren Stojan
   POSTAVI
   TKK Tolmin
Priimek in ime
  1  Mavrič Matej (V)
  2  Kutin Tim
  3  Kos Gregor
  4  Šturm Jani
  6  Rakušček Danjel (K)
  8  Kavčič Bine
  13  Šuligoj Matija
  17  Kumer Nejc
  20  Debenjak Grega
  21  Perše Dani
  22  Lapanja Jaka
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  4  Rozman Kristian
  5  Tramte Tine
  7  Čarman Djuran Simon
  8  Dimitrov Robert
  9  Šmid Klavdij
  10  Parežanin Uroš
  11  Kokalj Samo (K)
  12  Vrečič Lenart (V)
  14  Repnik Gašper
  17  Gvardjančič Jernej
  19  Ribnikar Gal
  Rezervni igralci
  5  Zornik Tine
  10  Kravanja Tine
  12  Konec Jaka (V)
  15  Kucalović Boban
  16  Dowlin Bruce Allen
  18  Rutar Luka
  23  Kutin Nik
  Rezervni igralci
  2  Dedić David
  3  Cvitkovič Nejc
  13  Jogić Ervin
  18  Šink Luka
  20  Sanković Luka
  21  Ivanuša David
   TRENER
   TKK Tolmin
   Kragelj Jan
   Tinex Šenčur
   Levstek Ivo
   STRELCI
   TKK Tolmin
   1 : 0 20 - Debenjak Grega (77')
   Tinex Šenčur
   OPOMINJANI
   TKK Tolmin
    1 - Mavrič Matej (61')
    6 - Rakušček Danjel (81')
    15 - Kucalović Boban (92')
   Tinex Šenčur
   IZKLJUČENI
   TKK Tolmin
   Tinex Šenčur
    14 - Repnik Gašper (92')
   MENJAVE
   TKK Tolmin
  Minuta  Igralec
  59'     15 - Kucalović Boban
       22 - Lapanja Jaka
  66'     10 - Kravanja Tine
       6 - Rakušček Danjel
  78'     5 - Zornik Tine
       13 - Šuligoj Matija
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     21 - Ivanuša David
       7 - Čarman Djuran Simon
  46'     13 - Jogić Ervin
       9 - Šmid Klavdij
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan