align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 14. krog 17.11.19
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Žiri 2 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Lacković Marko
   1. pomočnik: Biškup Matej
   2. pomočnik: Jeger Gregor
   Delegat: Kos Drago
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Sitar Matic (V)
  2  Lukman Žiga
  3  Novak Gal
  4  Simič Jon
  5  Kranjc Jaka
  7  Lesar Lenart
  9  Fortin Matevž
  11  Čakš Urban
  14  Kalin Tim
  15  Marinović Siniša (K)
  17  Akpomudia Ogochukwu Prince
   Žiri
Priimek in ime
  2  Kunc Domen
  4  Čemažar Nejc Jaka
  5  Orešnik Krištof
  6  Kržišnik Nejc
  7  Eržen Nace (K)
  8  Kavčič Anže
  9  Krolnik Jaka Bric
  12  Frelih Boštjan
  15  Domijan Rok
  16  Stožinič Alexander
  30  Zupet Klemen (V)
  Rezervni igralci
  8  Trivunčevič Dragan
  12  Erčulj Matic (V)
  13  Platiša Jošt
  18  Krevzel Panić Aleksander
  19  Čakš Uroš
  20  Pibernik Matevž
  Rezervni igralci
  3  Perić Dejan
  11  Šifrar Tjaš
  13  Brence Benjamin
  14  Eisele Nani
  17  Koblar Jan
  18  Eržen Žiga
  84  Poljanšek Žiga (V)
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   Žiri
   Frelih Boris
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   0 : 1 4 - Simič Jon (17') AG
   1 : 4 17 - Akpomudia Ogochukwu Prince (81')
   2 : 4 17 - Akpomudia Ogochukwu Prince (90')
   Žiri
   0 : 2 7 - Eržen Nace (42')
   0 : 3 7 - Eržen Nace (49') 11m
   0 : 4 12 - Frelih Boštjan (78')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    3 - Novak Gal (41')
    4 - Simič Jon (49')
    17 - Akpomudia Ogochukwu Prince (53')
    8 - Trivunčevič Dragan (56')
   Žiri
    9 - Krolnik Jaka Bric (19')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Žiri
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Krevzel Panić Aleksander
       3 - Novak Gal
  46'     8 - Trivunčevič Dragan
       14 - Kalin Tim
   Žiri
  Minuta  Igralec
  73'     17 - Koblar Jan
       15 - Domijan Rok
  76'     11 - Šifrar Tjaš
       2 - Kunc Domen
  81'     13 - Brence Benjamin
       4 - Čemažar Nejc Jaka
  81'     18 - Eržen Žiga
       9 - Krolnik Jaka Bric
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan