align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 31.08.19
   TEKMA: Bohinj - Preddvor 4 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Račman Anže
   Delegat: Krebs Roman
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  7  Kovačič Jure
  8  Medja Rok
  10  Kovačič Dejan (K)
  11  Iskra Uroš
  17  Arh Urban
  18  Horvat Mitja
  21  Sodja Urban
  22  Lavtar Matevž
  23  Pavliha Matic
  25  Kozinc Bor
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  3  Zavrl Jan
  5  Mlakar Gašper
  6  Čemažar Luka
  7  Pelko Tilen
  8  Kokić Mirzet
  9  Pavlinič Žiga
  10  Tirovič Drago
  11  Rebolj Nik
  20  Okorn Matic
  30  Lenič Aleš (K)
  Rezervni igralci
  4  Čajić Armin
  14  Krkoč Jure
  20  Ravnik Tomaž
  Rezervni igralci
  13  Kovačič Tim
  15  Mehić Anis
  16  Žandar Žiga
   TRENER
   Bohinj
   Čajić Armin
   Preddvor
   Mehić Anis
   STRELCI
   Bohinj
   1 : 0 25 - Kozinc Bor (30') 11m
   2 : 0 23 - Pavliha Matic (58')
   3 : 0 21 - Sodja Urban (85')
   4 : 0 14 - Krkoč Jure (87')
   Preddvor
   OPOMINJANI
   Bohinj
   Preddvor
    1 - Strniša Gregor (29')
    5 - Mlakar Gašper (54')
    3 - Zavrl Jan (64')
    20 - Okorn Matic (88')
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   Preddvor
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  65'     20 - Ravnik Tomaž
       18 - Horvat Mitja
  73'     14 - Krkoč Jure
       17 - Arh Urban
  82'     4 - Čajić Armin
       23 - Pavliha Matic
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  62'     16 - Žandar Žiga
       7 - Pelko Tilen
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan