align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 31.08.19
   TEKMA: Visoko - Bitnje dobrozasenci.si 4 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Zupan Žiga
   Delegat: Govedarevič Stevo
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  3  Dominko Jure
  4  Debeljak Žan
  7  Družinec Domen
  8  Vrtač Tim
  9  Vrtač Nik
  10  Kern Gašper (K)
  11  Jagodic Tine
  17  Boncelj Uroš
  18  Janhar Andraž
  19  Gašpirc Kristjan
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  1  Rovtar Anže (V)
  2  Vesel Matija (K)
  3  Mitrović Aleksandar
  4  Homec Matej
  5  Sivec Gašper
  7  Traven Tomaž
  9  Djaković Simo
  10  Klemenc Nejc
  21  Knific Košir Bober
  23  Guzelj Rok
  30  Ziherl Gregor
  Rezervni igralci
  2  Križaj Matic
  6  Čebulj Rok
  13  Šebalj Niko
  14  Končan Nejc
  15  Jurhar Žiga
  16  Zorman Maks David
  Rezervni igralci
  8  Hodža Frelih Urban
  11  Lopatič Maj
  14  Vučkić Edin
  15  Kokošar Bojan
  19  Počkaj Luka
  20  Zupanc Bojan
   TRENER
   Visoko
   Pušič Drago
   Bitnje dobrozasenci.si
   Kavaš Jure
   STRELCI
   Visoko
   1 : 1 4 - Debeljak Žan (46')
   2 : 1 8 - Vrtač Tim (67')
   3 : 1 19 - Gašpirc Kristjan (72')
   4 : 1 16 - Zorman Maks David (94')
   Bitnje dobrozasenci.si
   0 : 1 7 - Traven Tomaž (35')
   OPOMINJANI
   Visoko
   Bitnje dobrozasenci.si
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Bitnje dobrozasenci.si
    2 - Vesel Matija (86')
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Jurhar Žiga
       3 - Dominko Jure
  71'     14 - Končan Nejc
       9 - Vrtač Nik
  74'     16 - Zorman Maks David
       17 - Boncelj Uroš
  84'     6 - Čebulj Rok
       7 - Družinec Domen
  89'     13 - Šebalj Niko
       18 - Janhar Andraž
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  31'     19 - Počkaj Luka
       4 - Homec Matej
  75'     15 - Kokošar Bojan
       30 - Ziherl Gregor
  75'     14 - Vučkić Edin
       21 - Knific Košir Bober
  80'     11 - Lopatič Maj
       5 - Sivec Gašper
  80'     8 - Hodža Frelih Urban
       7 - Traven Tomaž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan