align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 31.08.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Škofja Loka 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Bohinc Urban
   2. pomočnik: Jerič Anže
   Delegat: Beton Anton
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Stojkov Dejan (V)
  2  Budau Gašper
  3  Pantelić Sebastjan
  5  Kljajić Filip
  6  Teran Rok
  7  Dimitrijević Igor
  8  Šubic Nejc (K)
  9  Gjeorgjiev David
  14  Rozman-Močnik Žan
  17  Baltič Tadej
  18  Mehani Erjon
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Reiner Jan (V)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  7  Hari Vajda Max (K)
  8  Kalan Gašper
  10  Janežič Luka
  11  Hirkić Sandi
  14  Maksimovič Haris
  22  Ljubijankić Hasan
  28  Bobnar Luka
  93  Gorenjc Alexander
  Rezervni igralci
  15  Andreski Žarko
  19  Gubanc Gašper
  Rezervni igralci
  2  Matanovič Josip
  4  Bajt Maj
  9  Krpič Marko
  12  Jovič Žiga (V)
  18  Bečić Kemal
  99  Beganović Nermin
   TRENER
   Zarica Kranj
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   STRELCI
   Zarica Kranj
   0 : 1 6 - Teran Rok (29') AG
   Škofja Loka
   0 : 2 6 - Stanonik Tadej (36')
   0 : 3 99 - Beganović Nermin (73')
   0 : 4 99 - Beganović Nermin (78')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    6 - Teran Rok (3')
    5 - Kljajić Filip (24')
    3 - Pantelić Sebastjan (28')
   Škofja Loka
    93 - Gorenjc Alexander (60')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Andreski Žarko
       2 - Budau Gašper
  61'     19 - Gubanc Gašper
       14 - Rozman-Močnik Žan
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  33'     2 - Matanovič Josip
       8 - Kalan Gašper
  52'     99 - Beganović Nermin
       14 - Maksimovič Haris
  70'     18 - Bečić Kemal
       28 - Bobnar Luka
  76'     9 - Krpič Marko
       5 - Avguštin Tilen
  80'     4 - Bajt Maj
       6 - Stanonik Tadej
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan