align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 31.08.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Velesovo 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Grujič Stanimir
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Salihović Azemir (V)
  4  Semanić Ermin
  5  Tubić Adis
  7  Kazić Zemir
  8  Bavrlić Bojan
  9  Krupić Amar
  10  Bešić Mario
  14  Zukanović Nermin (K)
  15  Ilić Stojan
  23  Talić Armin
  44  Bučić Mario
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Rezar Nejc (V)
  3  Gračanin Dalibor
  4  Dolinar Aleš (K)
  6  Žargaj Vid
  7  Novak Mitja
  8  Burgar Borut
  10  Tutnjević Igor
  18  Slapar Klemen
  19  Baloh Urban
  21  Bizaj Jan
  23  Petrač Sebastjan
  Rezervni igralci
  2  Balaj Edison
  3  Pižuk Saša
  6  Jelić Sandi
  11  Varmaz Benjamin
  16  Nikše Danijel
  18  Ćehić Eldar
  22  Crnović Arment
  Rezervni igralci
  2  Bobnar David
  5  Kne Žan
  9  Daka Zejadin
  11  Jerič Kajetan
  13  Bezovšek Jaka
  16  Oštir Luka
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Kuzmić Alen
   Velesovo
   Klinc Darko
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Velesovo
   0 : 1 19 - Baloh Urban (21') 11m
   0 : 2 13 - Bezovšek Jaka (90')
   0 : 3 16 - Oštir Luka (92')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Semanić Ermin (39')
    44 - Bučić Mario (66')
    23 - Talić Armin (85')
    10 - Bešić Mario (89')
   Velesovo
    2 - Bobnar David (31')
    18 - Slapar Klemen (53')
    19 - Baloh Urban (85')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Velesovo
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  58'     11 - Varmaz Benjamin
       15 - Ilić Stojan
  58'     22 - Crnović Arment
       9 - Krupić Amar
  78'     6 - Jelić Sandi
       7 - Kazić Zemir
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  30'     2 - Bobnar David
       3 - Gračanin Dalibor
  60'     11 - Jerič Kajetan
       10 - Tutnjević Igor
  83'     16 - Oštir Luka
       23 - Petrač Sebastjan
  87'     13 - Bezovšek Jaka
       21 - Bizaj Jan
  89'     9 - Daka Zejadin
       19 - Baloh Urban
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan