align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 31.08.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Niko Železniki 7 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Česen Aleksandra
   1. pomočnik: Krsnik Luka
   2. pomočnik: Arvaj Martin
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Bohinec Sebastjan
  3  Lavtar Gašper
  6  Rozman Miha
  7  Kolenc Miha
  8  Ambrož Vid
  9  Černivec Žan
  10  Dermastja Jaka
  11  Mlakar Rok
  13  Dolar Jure
  14  Škrlep Luka
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Thaler Miha (V)
  2  Tolar Gašper
  3  Jelovčan Sergej
  4  Gajgar David
  5  Demšar Andrej (K)
  6  Kavčič Rok
  7  Dauti Sami
  8  Frelih Rok
  9  Torkar Domen
  10  Gruškovnjak Amadej
  11  Jelovčan Žiga
  Rezervni igralci
  4  Petković Milan
  5  Čop Luka
  12  Markelj Nejc (V)
  15  Kazić Amir
  16  Malivojević Aleksander
  17  Strašek Rok
  18  Roš Jaka
  Rezervni igralci
  13  Pfajfar Andraž
  14  Bešter Rok
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 9 - Černivec Žan (39')
   2 : 0 8 - Ambrož Vid (42')
   3 : 0 11 - Mlakar Rok (50')
   4 : 0 11 - Mlakar Rok (74')
   5 : 0 10 - Dermastja Jaka (75')
   6 : 0 6 - Rozman Miha (80')
   7 : 0 10 - Dermastja Jaka (93')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Niko Železniki
    14 - Bešter Rok (67')
    4 - Gajgar David (79')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Niko Železniki
    14 - Bešter Rok (90')
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  61'     4 - Petković Milan
       7 - Kolenc Miha
  61'     16 - Malivojević Aleksander
       3 - Lavtar Gašper
  61'     17 - Strašek Rok
       9 - Černivec Žan
  65'     15 - Kazić Amir
       8 - Ambrož Vid
  79'     12 - Markelj Nejc
       1 - Patljak Jure
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  55'     14 - Bešter Rok
       9 - Torkar Domen
  65'     13 - Pfajfar Andraž
       11 - Jelovčan Žiga
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan