align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 07.09.19
   TEKMA: Škofja Loka - Bohinj 5 : 2 (2 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Žontar Ciril
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Reiner Jan (V)
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  10  Janežič Luka
  11  Hirkić Sandi
  14  Maksimovič Haris
  22  Ljubijankić Hasan
  28  Bobnar Luka
  77  Beganović Nermin
  93  Gorenjc Alexander
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  6  Arh Peter
  7  Kovačič Jure
  8  Medja Rok
  10  Kovačič Dejan (K)
  11  Iskra Uroš
  15  Sodja Anže
  17  Arh Urban
  21  Sodja Urban
  22  Lavtar Matevž
  25  Kozinc Bor
  Rezervni igralci
  2  Matanovič Josip
  7  Jović Viler
  8  Hari Vajda Max
  9  Krpič Marko
  18  Bečić Kemal
  99  Kazić Almir
  Rezervni igralci
  4  Čajić Armin
  14  Krkoč Jure
   TRENER
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   Bohinj
   Čajić Armin
   STRELCI
   Škofja Loka
   1 : 0 14 - Maksimovič Haris (6')
   2 : 0 14 - Maksimovič Haris (32')
   3 : 1 10 - Janežič Luka (54')
   4 : 1 11 - Hirkić Sandi (64')
   5 : 1 22 - Ljubijankić Hasan (70')
   Bohinj
   2 : 1 10 - Kovačič Dejan (48')
   5 : 2 11 - Iskra Uroš (84')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    99 - Kazić Almir (30')
    9 - Krpič Marko (30')
   Bohinj
    11 - Iskra Uroš (30')
    21 - Sodja Urban (69')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Bohinj
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  59'     2 - Matanovič Josip
       77 - Beganović Nermin
  59'     7 - Jović Viler
       14 - Maksimovič Haris
  65'     9 - Krpič Marko
       6 - Stanonik Tadej
  65'     8 - Hari Vajda Max
       28 - Bobnar Luka
  72'     99 - Kazić Almir
       4 - Oblak Anže
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Krkoč Jure
       17 - Arh Urban
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan