align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 07.09.19
   TEKMA: Bitnje dobrozasenci.si - Šobec Lesce 0 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Račman Anže
   Delegat: Rojko Gregor
   POSTAVI
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  0  Rovtar Anže (V)
  5  Sivec Gašper
  7  Traven Tomaž (K)
  9  Djaković Simo
  10  Klemenc Nejc
  14  Vidmar David
  15  Kalar Gašper
  17  Zupanc Bojan
  20  Ziherl Gregor
  21  Knific Košir Bober
  23  Guzelj Rok
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Bohinec Sebastjan
  3  Strašek Rok
  6  Rozman Miha
  7  Kolenc Miha
  8  Kazić Amir
  9  Černivec Žan
  10  Dermastja Jaka
  11  Mlakar Rok
  13  Dolar Jure
  14  Škrlep Luka
  Rezervni igralci
  0  Čebašek Miha
  2  Vučkić Edin
  18  Hodža Frelih Urban
  19  Pečnik Anže
  22  Počkaj Luka
  30  Mikić Tadej
  Rezervni igralci
  4  Malivojević Aleksander
  5  Petković Milan
  15  Čop Luka
  16  Roš Jaka
  17  Čebašek Rok
   TRENER
   Bitnje dobrozasenci.si
   Kavaš Jure
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Bitnje dobrozasenci.si
   Šobec Lesce
   0 : 1 10 - Dermastja Jaka (18')
   0 : 2 5 - Petković Milan (73')
   0 : 3 2 - Bohinec Sebastjan (88')
   0 : 4 4 - Malivojević Aleksander (91')
   OPOMINJANI
   Bitnje dobrozasenci.si
    7 - Traven Tomaž (50')
    18 - Hodža Frelih Urban (66')
   Šobec Lesce
    6 - Rozman Miha (60')
    14 - Škrlep Luka (63')
    4 - Malivojević Aleksander (80')
   IZKLJUČENI
   Bitnje dobrozasenci.si
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  58'     18 - Hodža Frelih Urban
       20 - Ziherl Gregor
  77'     30 - Mikić Tadej
       17 - Zupanc Bojan
  85'     2 - Vučkić Edin
       7 - Traven Tomaž
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  63'     5 - Petković Milan
       10 - Dermastja Jaka
  71'     4 - Malivojević Aleksander
       9 - Černivec Žan
  83'     17 - Čebašek Rok
       8 - Kazić Amir
  85'     15 - Čop Luka
       7 - Kolenc Miha
  88'     16 - Roš Jaka
       11 - Mlakar Rok
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan