align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 07.09.19
   TEKMA: Niko Železniki - Britof 1 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Gregorc Jan
   Delegat: Šink Jaka
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Thaler Miha (V)
  2  Dolenc Urban
  3  Jelovčan Sergej
  4  Gajgar David
  5  Demšar Andrej (K)
  6  Potočnik Matic
  7  Dauti Sami
  8  Frelih Rok
  9  Torkar Domen
  10  Gruškovnjak Amadej
  11  Jelovčan Žiga
   Britof
Priimek in ime
  2  Maček Mitja
  3  Vučković Mirko
  4  Kocić Aleksandar
  7  Velkoski Simon
  8  Kotnik Albin
  9  Hoxha Besnik
  10  Logar Matic
  14  Dvanajščak Anže
  17  Markun Anže
  20  Stanarević Danijel (K)
  69  Oštir Aleš (V)
  Rezervni igralci
  13  Gajgar Patrik
  14  Pfajfar Jan
  15  Prelec Andraž
  16  Samardžić Refik
  Rezervni igralci
  6  Markelj David
  11  Radojčić Vukoje
  13  Šenk Gašper
  18  Kopitar Aljoša
  19  Janžekovič Matic
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   Britof
   Stanarević Danijel
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 2 6 - Potočnik Matic (70')
   Britof
   0 : 1 9 - Hoxha Besnik (30')
   0 : 2 8 - Kotnik Albin (59')
   1 : 3 9 - Hoxha Besnik (94') 11m
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    5 - Demšar Andrej (29')
    2 - Dolenc Urban (32')
    15 - Prelec Andraž (86')
    3 - Jelovčan Sergej (93')
   Britof
    19 - Janžekovič Matic (72')
    17 - Markun Anže (74')
    11 - Radojčić Vukoje (85')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
    2 - Dolenc Urban (39')
    5 - Demšar Andrej (53')
   Britof
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  62'     16 - Samardžić Refik
       10 - Gruškovnjak Amadej
  64'     15 - Prelec Andraž
       7 - Dauti Sami
  80'     13 - Gajgar Patrik
       9 - Torkar Domen
  80'     14 - Pfajfar Jan
       11 - Jelovčan Žiga
   Britof
  Minuta  Igralec
  60'     19 - Janžekovič Matic
       8 - Kotnik Albin
  62'     6 - Markelj David
       14 - Dvanajščak Anže
  67'     11 - Radojčić Vukoje
       10 - Logar Matic
  73'     13 - Šenk Gašper
       7 - Velkoski Simon
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan