align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 07.09.19
   TEKMA: Kranjska Gora - SIJ Acroni Jesenice 1 : 6 (1 : 3)
   Kraj: Kranjska Gora - Športni park Ruteč Kranjska Gora    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Manojlović Dejan
   2. pomočnik: Antolič Jean
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   Kranjska Gora
Priimek in ime
  3  Žnidar Janin
  4  Blažič Jernej
  5  Grilc Rok
  6  Vukalič Adis
  8  Oblak Žiga
  9  Oblak Gašper
  11  Rakovič Miran (K)
  13  Andrić Zoran
  17  Razinger Rok
  18  Razinger Klemen
  90  Benet Bor (V)
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Rakas Filip (V)
  2  Zolić Armin
  4  Semanić Ermin
  5  Tubić Adis
  6  Talić Armin
  7  Kazić Zemir (K)
  8  Bavrlić Bojan
  9  Krupić Amar
  10  Bešić Mario
  18  Džafić Belmin
  23  Crnović Arment
  Rezervni igralci
  1  Blažič Jan (V)
  2  Razinger Urban
  7  Robič Valentin
  10  Ivančič Josip
  15  Halilović Sinan
  16  Radenkoski Nenad
  Rezervni igralci
  3  Pižuk Saša
  11  Varmaz Benjamin
  14  Ćehić Eldar
  15  Mehić Almin
  16  Nikše Danijel
  22  Galić Miran
  44  Bučić Mario
   TRENER
   Kranjska Gora
   SIJ Acroni Jesenice
   Salihović Ervin
   STRELCI
   Kranjska Gora
   1 : 1 11 - Rakovič Miran (21')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 10 - Bešić Mario (7')
   1 : 2 10 - Bešić Mario (25')
   1 : 3 10 - Bešić Mario (32')
   1 : 4 15 - Mehić Almin (53')
   1 : 5 18 - Džafić Belmin (62')
   1 : 6 10 - Bešić Mario (89')
   OPOMINJANI
   Kranjska Gora
    13 - Andrić Zoran (6')
    15 - Halilović Sinan (75')
   SIJ Acroni Jesenice
    2 - Zolić Armin (45')
   IZKLJUČENI
   Kranjska Gora
    18 - Razinger Klemen (22')
    15 - Halilović Sinan (79')
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Kranjska Gora
  Minuta  Igralec
  56'     16 - Radenkoski Nenad
       6 - Vukalič Adis
  63'     2 - Razinger Urban
       3 - Žnidar Janin
  68'     15 - Halilović Sinan
       11 - Rakovič Miran
  71'     10 - Ivančič Josip
       8 - Oblak Žiga
  78'     7 - Robič Valentin
       13 - Andrić Zoran
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     3 - Pižuk Saša
       2 - Zolić Armin
  46'     15 - Mehić Almin
       23 - Crnović Arment
  46'     44 - Bučić Mario
       6 - Talić Armin
  58'     16 - Nikše Danijel
       4 - Semanić Ermin
  58'     14 - Ćehić Eldar
       9 - Krupić Amar
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan