align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 07.09.19
   TEKMA: Velesovo - Visoko 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Rezar Nejc (V)
  4  Dolinar Aleš (K)
  6  Žargaj Vid
  7  Novak Mitja
  8  Burgar Borut
  10  Pucelj Nejc
  11  Jerič Kajetan
  14  Tutnjević Igor
  15  Gračanin Dalibor
  19  Baloh Urban
  23  Bizaj Jan
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  3  Dominko Jure
  4  Debeljak Žan
  7  Družinec Domen
  8  Vrtač Tim
  9  Vrtač Nik
  10  Kern Gašper (K)
  14  Končan Nejc
  17  Boncelj Uroš
  18  Janhar Andraž
  19  Gašpirc Kristjan
  Rezervni igralci
  2  Bobnar David
  3  Kne Dejan
  5  Kne Žan
  9  Daka Zejadin
  13  Bezovšek Jaka
  16  Oštir Luka
  21  Perdan Erik
  Rezervni igralci
  2  Križaj Matic
  6  Čebulj Rok
  13  Šebalj Niko
  16  Zorman Maks David
   TRENER
   Velesovo
   Klinc Darko
   Visoko
   Pušič Drago
   STRELCI
   Velesovo
   1 : 1 19 - Baloh Urban (41')
   2 : 1 7 - Novak Mitja (50')
   Visoko
   0 : 1 17 - Boncelj Uroš (12')
   2 : 2 18 - Janhar Andraž (83')
   OPOMINJANI
   Velesovo
    4 - Dolinar Aleš (32')
    6 - Žargaj Vid (48')
   Visoko
    3 - Dominko Jure (86')
   IZKLJUČENI
   Velesovo
    4 - Dolinar Aleš (56')
   Visoko
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  58'     2 - Bobnar David
       23 - Bizaj Jan
  74'     13 - Bezovšek Jaka
       14 - Tutnjević Igor
  84'     3 - Kne Dejan
       15 - Gračanin Dalibor
  87'     16 - Oštir Luka
       10 - Pucelj Nejc
  90'     21 - Perdan Erik
       7 - Novak Mitja
   Visoko
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Zorman Maks David
       14 - Končan Nejc
  79'     6 - Čebulj Rok
       7 - Družinec Domen
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan